NHL: Boston Bruins vs. Toronto Maple Leafs


Ponownie zawiatamy na taflach NHL. Dwa niesamowicie ciekawe mecze. Wczoraj byliśmy świadkami niespodzianki - eliminacji Anaheim Ducks. Dzisiaj Boston Bruins również może odpaść, choć to jeden z faworytów do zdobycia pucharu Stanleya. Toronto Maple Leafs jest jednak w stanie ich pokonać - zrobili to już trzy razy w ostatnich kilku dniach.

Ekipa Boston Bruins w sezonie zasadniczym zagrała rewelacyjnie. Niemniej w pierwszej fazie play-off mają ogormne kłopoty, przez które rozegrają siódmy, ostateczny mecz o awans dalej. Ostatnie dwa spotkania przegrali po 1:2. Były to bardzo pechowe mecze. Niemniej Boston był chwilowo bezradny. Zespół z Kanady zdominował przeciwnika swoją determinacją. Dzisiaj gospodarze muszą jednak się bardziej zdeterminować.

Zespół na pewno może liczyć na swojego kapitana, Zdeno Charę, który łapie sporo punktów. Musi również stanąć dzisiaj na wysokości zadania. Ostatniej nocy nie zagrał obrońca Bruins, Andrew Ference. Dzisiaj niestety również zagra, co może być kłopotliwe.

Toronto Maple Leafs natomiast zaskoczył swoich rywali jak i samych siebie. Nawiązali bezpośrednią walkę z Bruins i okazała się ona wyrównana. Nie poddali się przy stanie 1:3 i potrafili odrobić straty. Dzisiaj zatem determinacja będzie po ich stronie. Przewaga mentalna również. Mankamentem zespołu jest jednak dodatkowa kontuzja w linii obrony. Nie zagra dzisiaj Tyler Bozak, który wczoraj doznał nieoczekiwanej kontuzji.

Boston jest zespołem dużo silniejszym. Niemniej Toronto Maple Leafs na pewno ma potencjał w dzisiejszym spotkaniu. Pokazali go w dwóch poprzednich spotkaniach. Boston dostał zimny prysznic i spodziewamy się, że dzisiejszej nocy podejdą do tego spotkania jak najmocniej zmotywowani. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston Bruins (ML), 1.50 Unibet