NHL: BUF Sabres vs. BOS Bruins


Jedynie dwa mecze w NHL podczas najbliższej nocy. Jednym z nich będzie bój outsidera, z jednym z faworytów do play-off. Buffalo Sabres podejmą na własnej tafli Boston Bruins. Goście są faworytami tego pojedynku, ale Sabres potrzebują przełamania. Dokonają go właśnie z Bruins?

Buffalo Sabres w ostatnich latach gra bardzo słabo. W obecnym sezonie również im nie idzie. O wszystkim świadczy przedostatnie miejsce w konferencji i zaledwie... trzy punkty na koncie. Odnieśli tylko jedno zwycięstwo i to po rzutach karnych z Islanders. Całą resztę przegrali, a i w większości starć z kretesem. Gospodarze są w potężnym kryzysie. Niemniej żadna z serii nie trwa wiecznie.

Kadrowo Buffalo również nie wygląda dobrze. Aż czterech atakujących nie zagra w dzisiejszym meczu, co ostatecznie osłabia siłę ataku gospodarzy. Nie zagrają: LeinoTropp oraz McCormick - cała trójka jest kontuzjowana. Ponadto zawieszony został Patrick Kaleta. Ta sytuacja nie wpływa pozytywnie na moc strzelecką Sabres.

Boston Bruins to finaliści z poprzedniego sezonu. Ostatecznie jednak przegrali z Blackhawks puchar Stanleya. W tym sezonie mają jednak coś do udowodnienia. Start sezonu to mocna gra Bruins. Na siedem spotkań przegrali tylko dwa mecze. Ponadto brak kłopotów kadrowych, ai w rewelacyjnej formie jest punktujący Lucic. On wraz z pozostałymi partnerami notorycznie zdobywają gole i asysty.

Poprzedni sezon to aż pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami. Dość nieoczekiwanie trzy z nich wygrało Buffalo. Bruins to jednak znacznie lepsza marka podczas aktualnego sezonu. Mają lepszą kadrę, a i brak absencji przed dzisiejszym starciem. Naszym zdaniem wygrają dzisiejszą konfrontację.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bruins wygrają, 1.90 Unibet