NHL: BUF Sabres vs. CAR Hurricanes


Zakończyły się Zimowe Igrzyska w Soczi, zatem powracają rozgrywki w najlepszej, hokejowej lidze świata, NHL. W środową noc zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie. W roli gospodarzy wcieli się outsider, Buffalo Sabres. Ich rywalami będą zawodnicy nieco lepiej spisującej się Caroliny Hurricanes.

Buffalo Sabres (@ 2.90) przed rozpoczęciem przerwy olimpijskiej spisywali się fatalnie. Są na ostatnim miejscu w konferencji wschodniej i już nie mają szans na grę w play-off. Szable wygrały zaledwie 15 spotkań na 57, a to rezultat tragiczny. Ponadto przed przerwą przegrali cztery mecze z rzędu. Dzisiaj również nie są kandydatami do sukcesu, choć na pewno nie poddadzą się bez walki.

Forma gospodarzy nie jest uzależniona od braku zawodników. Absencji bowiem mają zaledwie kilka. Na mecz z Caroliną już wszyscy powinni być włączeni do kadry. Również ci, którzy leczyli swoje urazy jak: McCormickMoulsonMyres. Zatem kadra w pełni zdrowa. Tym samym, po zespole z Buffalo można spodziewać się znacznie lepszych wyników.

Carolina Hurricanes (@ 2.20) to zespół, który również nie porywał dotychczas ustabilizowaną formą. Niemniej zajmują 12. miejsce w tej samej konferencji i mają realne szanse na grę w kolejnej części sezonu. Przed przerwą grali bardzo dobrze. Przegrali zaledwie trzykrotnie w dziewięciu ostatnich meczach. A w dzisiejszym meczu zabraknie tylko obrońcy Lilesa, który lada dzień powinien się wykurować.

Obecne rozgrywki przyniosły trzy konfrontacje między tymi zespołami. Bilans jest korzystny dla zespołu Hurricanes, którzy wygrali dwa spotkania. Dzisiaj również są kandydatami do triumfu. Niemniej po stronie gospodarzy sporo powrotów. Liczymy tym samym na wyrównane widowisko i walkę ze strony Sabres.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sabres (+2 EH) @ 1.33 Unibet