NHL: BUF Sabres vs. Columbus BJ


Spora dawka spotkań w NHL przed nami dzisiejszej nocy. Jednym z ciekawszych spotkań, będzie konfrontacja dwóch outsiderów z konferencji wschodniej. Buffalo Sabres podejmie na własnej tafli Columbus Blue Jackets. Kto wygra ten ciekawie zapowiadający się mecz?

Buffalo Sabres już kolejny sezon z rzędu nie radzi sobie w rozgrywkach NHL. Ostatnie miejsce w konferencji to fatalna pozycja i już jest dość irytująca. Ostatnie siedem spotkań to zaledwie dwie wygrane drużyny z Buffalo. Taka postawa gospodarzy mocno zmniejsza morale zespołu. Determinacja jest bardzo trudnym zadaniem dla trenera gospodarzy.

Ponadto kłopoty kadrowe również występują w zespole Sabres. Jeszcze przez kilka dni będą musili grać bez trzech istotnych zawodników: McCormickaPortera, a także Tallindera. Cieszy jednak powrót innego zawodnika, atakującego, Marcusa Foligno. Gospodarze zatem będą dzisiaj na pewno mocniejsi w ataku. Foligno bowiem strzelił w tym sezonie pięć bramek, a i przy pięciu asystował.

Columbus Blue Jackets grają w tym sezonie mimo wszystko całkiem solidny hokej. Zajmują jedenaste miejsce w konferencji i będą się liczyć nawet w walce o fazę play-off. Forma gości jest znakomita. Wygrali pięć spotkań z rzędu, co jest rzadkie dla ekipy z Columbus. Ponadto przyjadą do Buffalo bez aż pięciu zawodników. W tym zabraknie kluczowej postaci w defensywie, Tyutina (4/15A)

Obie drużyny zagrały ze sobą trzykrotnie w obecnym sezonie. I to drużynie gospodarzy udało się wygrać aż dwa razy. Dzisiaj również mogą mieć swój dzień. Goście przyjadą bardziej osłabieni od nich. Ponadto seria Blue Jackets nie będzie trwać wiecznie. Wygrana Buffalo to nasz zakład na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Sabres wygra, 2.75 Unibet