NHL: BUF Sabres vs. MON Canadiens


Mecz outsidera, z jedną z lepiej grających drużyn w NHL. W roli gospodarza ujrzymy Buffalo Sabres. Ich rywalem natomiast będzie drużyna Montrealu Canadiens. Gospodarzom bardzo zależy na odbiciu się od dna. Ciężko im jednak będzie dokonać tego celu. Mimo to, nie poddadzą się bez walki.

Buffalo Sabres nie gra dobrego sezonu. Zajmują ostatnie miejsce w konferencji wschodniej i są zdecydowanie najgorszym zespołem. Bardzo ciężko będzie im się odbić od dna. W ostatnich dziesięciu spotkaniach zdołali wygrać tylko w trzech meczach. Ostatnia seria to aż cztery porażki z rzędu. Widać, że zespół ma ogromne kłopoty i ciężko będzie im wyjść z kryzysu.Co ciekawe, w kadrze brakuje McCormicka. Jest to jedyny zawodnik, którego zabraknie. Zatem Sabres zagrają silną kadrą.

Montreal Canadiens to ekipa, która ma potencjał by spokojnie awansować do fazy play-off. Obecnie zajmują piąte miejsce w bardzo silnej dywizji. Silnej, bo w konferencji Montreal plasuje się na szóstym miejscu. Forma Kanadyjczyków jest bardzo solidna. Trzy wygrane mecze z rzędu. W tym gładki triumf z Minnesotą Wild 6:2. Widać, że nie ma kłopotów z wygrywaniem. Morale na wysokim poziomie.

Kadrowo goście stoją podobnie jak rywale. Jedynym brakiem, będzie absencja mało istotnego defensora, Davisa Drewskiego. Na uraz narzekał też Bourque. Niemniej ten zawodnik, jak to stwierdził trener Canadiens, Michel TerrienBourque dostał zielone światło od lekarzy. Zatem w dzisiejszym meczu powinien już grać.

W meczach przedsezonowych oba zespoły zagrały ze sobą. Wtedy jednak to Buffalo wyszło zwycięsko po rzutach karnych. Mecz obfitował w bramki. W zasadniczym czasie padło ich aż osiem. Dzisiaj zapowiada się kolejny, interesujący mecz. Faworytami są goście, ale mecz powinien obfitować również bramki. Typujemy powyżej 5.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 goli, 2.50 Unibet