NHL: BUF Sabres vs. WAS Capitals


Jednostronna konfrontacja przed nami w NHL. Jeszcze w niedzielny, późny wieczór odbędzie się pojedynek Buffalo Sabres z zespołem Washingtonu Capitals. Goście są faworytami tej batalii. Sabres to natomiast outsider w konferencji i dzisiaj nie będzie łatwo triumfować tej drużynie.

Buffalo Sabres już kolejny sezon z rzędu nie ma szczęścia. Zespół zajmuje ostatnie miejsce w konferencji wschodniej i mimo, iż mamy dopiero półmetek sezonu to szanse na awans do czołowej ósemki są marne. Ostatnie mecze wyglądają jednak dość optymistycznie. Wygrali aż trzy z pięciu pojedynków. Przeciwko Toronto Maple Leafs w ostatniej konfrontacji Buffalo miało ogromnego pecha przegrywając po rzutach karnych. Mimo to, morale na pewno nieco podskoczyły.

Zespół gospodarzy będzie sobie musiał dzisiaj radzić bez trzech hokeistów. Na liście kontuzjowanych są: Cody Hodgson (8G/11A)Kevin Porter (0/1) oraz Cody McCormick (1/4). Szczególnie brak tego pierwszego może być kluczowy. Atakujący ten to druga, względem statystyk postać w drużynie Buffalo Sabres.

Washington Capitals po przeciętnym wejściu w sezon, ostatecznie złapał wiatr w żagle. Zajmują ósme miejsce w konferencji i będą liczyć się w walce o play-off. Ostatnio goście jednak ze zmiennym szczęściem. Wygrali tylko dwa z pięciu spotkań i dzisiaj będą szukać sukcesu w Buffalo. Z ważniejszych postaci może zabraknąć tylko Laicha, który nie jest powiedziane, że nie wystąpi. Poza tym poważniejszych absencji brak.

Obie drużyny zagrały ze sobą już trzykrotnie w tym sezonie. We wszystkich spotkaniach Capitals byli górą. W ostatnim meczu w Buffalo jednak Washington nie miał łatwo. Wygrali po karnych. Dzisiaj mimo wszystko to goście powinni zwyciężyć. Liczymy na triumf przyjezdnych w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Capitals wygrają, 2.25 Unibet