NHL: Buffalo Sabres vs. Boston Bruins


Konferencja Wschodnia w NHL również szykuje nam ciekawy mecz. Walczące jak na razie dość nieskutecznie o fazę play-off Buffalo Sabres podejmie na własnej tafli świetnie grający Boston Bruins. Ekipa gospodarzy pilnie potrzebuje punktów. Czy zdobędą je z dużo lepszym rywalem?

Buffalo Sabres radzą sobie dość chaotycznie w tym sezonie. Przez to zajmują ostatnie miejsce w dywizji i mają stratę aż 12 oczek do kolejnej drużyny. Niemniej ich rywale z dywizji grają na wysokim poziomie w tym roku. Forma dzisiejszych gospodarzy jednak nie jest zbyt stabilna. Pokazali siłę dwukrotnie pokonując Montreal Canadiens, a potrafili przegrać potem z przeciętną Floridą. Widać zatem, że potencjał jest w tej ekipie. Niestety ukazuje się rzadziej.

Zmartwieniem po stronie Buffalo będzie brak obrońcy, Sulzera. Natomiast Vanek najprawdopodobniej pojawi się na tafli. Zespół dzisiaj ponownie będzie liczył na dyspozycję Tylera Ennisa, który w ostatnich siedmiu meczach zdobył osiem punktów - sześć asyst i dwie bramki. Ma swoje pięć minut i je odpowiednio wykorzystuje.

Boston Bruins przez zdecydowaną większą część sezonu prezentował się świetnie. Dzięki temu są vice liderami w swojej dywizji. Wyprzedza ich jedynie ekipa Montrealu. Goście jednak w ostatnim czasie złapali nieco zadyszki. Ostatnie siedem spotkań to tylko dwie wygrane na koncie Bruins. Nieco opadli z sił i to widać na tafli. Ukazywali to ze słabszymi rywalami, jak choćby z Philadelphią Flyers. Forma nie jest zależna od kadry, ponieważ jedyną absencją jest obrońca McQuaid. Zespół ma świetnych hokeistów, aczkolwiek mają pojedyncze przebłyski jak np. Horton. To jest mankament Bostonu w ostatnim czasie.

Wcześniej pomiędzy tymi zespołami rozegrano aż trzy mecze. Dwukrotnie lepszą ekipą było Buffalo. W tym raz rozbili Boston aż 7:4. Dzisiaj zatem nie można ich skazywać na porażkę, szczególnie, że rywale nie są w najlepszej kondycji. Sugerujemy zatem, iż gospodarze dzisiaj mają spore szanse na triumf i tak też typujemy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Buffalo (ML), 2.35 Unibet