NHL: Buffalo Sabres vs. Philadelphia Flyers


W bardzo długim czasie wracamy na lodowiska NHL! Fanatycy tej ligi ogromnie się cieszą, my również. Najlepsza liga hokeja na świecie, bez wątpienia. Pierwsze mecze za nami, a dzisiaj kolejny mecz. Buffalo Sabres podejmie u siebie ekipę, która już zainaugurowała - Philadelphię Flyers. Będzie to emocjonująca batalia. Jak potoczy się dzisiejszy mecz? Która z ekip zdominuje rywala?

Zespół Buffalo Sabres dopiero dzisiaj inauguruje i hala będzie zapewne cała zapełniona. Wszyscy nie mogli doczekać się tego spotkania. Zespół gospodarzy dzisiaj będzie miał nieco mniejszą przewagę, szczególnie w bramce. Bramkarz Sabres, Miller w ogóle nie grał w trakcie lockoutu. Może to być problem dość istotny, ponieważ po dzisiejszych meczach możemy stwierdzić, iż ten brak ogrania jest bardzo istotny.

Inaczej to się ma u golkipera Philadelphii, Bryzgalowa, który grał przez większą część pauzy w Kontinental Hockey League. W meczu z Pittsburgiem uległ tylko wtedy gdy już nie miał większych szans. Dzisiaj rywal teoretycznie słabszy i to może robić sporą różnicę w obu zespołach. 

Philadelphia Flyers mimo porażki zagrała wczoraj bardzo dobry pojedynek z Pingwinami. Pokazali pazur i można mówić, że będą dzisiaj zdecydowanie silniejszym rywalem. Z bardzo dobrej strony pokazał się atakujący Lotników, Giroux. Już wczoraj zainaugurował golem i mógł strzelić więcej. Naszym zdaniem będzie on wraz z Bryzgalovem kluczową postacią w zespole przyjezdnych.

Za drużyną Lotników przemawia również stosunek pojedynków pomiędzy obiema ekipami. Ostatnie sześć spotkań z Buffalo kończyło się wygraną Philadelphii. To również będzie tkwić w psychice zawodników w obu zespołach. Stąd też sugerujemy, iż to goście wyjdą zwycięsko. Pokażą po porażce, że będą całkiem nieźle prosperującym kolektywem w tym sezonie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Philadelphia Flyers (ML), 2.00 Unibet