NHL: Buffalo Sabres vs. Philadelphia Flyers


Wieczorna konfrontacja w NHL będzie dla zespołów bardzo ważna. Buffalo Sabres jak i Philadelphia Flyers mają matematyczne szanse na walkę o fazę play-off. Bliżej są dzisiejsi goście, aczkolwiek i tak łatwo nie mają. Porażka którejś z ekip przekreśla szanse danego zespołu, zatem sporo emocji przed nami.

Buffalo Sabres grają słaby sezon. Zajmują ostatnie miejsce w dywizji i potrzebują dziesięciu oczek by włączyć się do walki o awans. Wydaje się to niemożliwe, aczkolwiek na pewno zespół nie podda się i będzie grał ambitnie do końca. Na dziewięć ostatnich spotkań wygrali jednak zaledwie trzy mecze, a to już nie wygląda optymistycznie. Ostatnio ulegli w dwóch meczach - przeciwko Winnipeg i świetnie prezentującym się Montrealem.

Gospodarze dzisiaj bez trzech zawodników. Nie wystąpi dwóch obrońców: Myers oraz Sulzer, natomiast w ataku zabraknie Leino. To poważne braki w kadrze. Ponadto w ostatnim czasie Buffalo nie ma żadnego swojego lidera, a to na pewno jest mankamentem zespołu.

Lotnicy z Philadelphii mają nieco większe szanse na play-offy. Brakuje im siemiu punktów do awansu i na pewno to ich motywuje do walki. Poza tym forma gości wygląda dużo solidniej niż ich dzisiejszego przeciwnika. Na siedem pojedynków wygrali aż cztery i to serią. W ostatnim czasie jednak już przegrali trzy mecze z rzedu. Niemniej rywale byli dużo silniejsi, co usprawiedliwia Philadelphię.

Lotnicy dzisiaj bez wielu swoich zawodników. To największy kłopot gości w ostatnim czasie. Dzisiaj zabraknie: MeszarosaCoburna, GrossmannaTalbota, a także Shelley'aRinaldo. Widać, że lista jest bardzo długa i to ewidentnie odbija się na grze Philadelphii.

Historia spotkań pomiędzy obiema ekipami w tym sezonie to wymiana. Buffalo u siebie gładko wygrało 5:2, Lotnicy potem 3:2. Niemniej dzisiaj ponownie zapowiada się, iż to gospodarze zdominują rywala. Wyglądają dużo lepiej, a ponadto rywale bardzo mocno osłabieni. Wygrana gospodarzy to nasz typ w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Buffalo Sabres (ML), 1.80 Unibet