NHL: Calgary Flames vs. Colorado Avalanche


Dzisiejszej nocy w NHL zmierzą się ze sobą dwa najgorsze zespoły konferencji zachodniej. Calgary Flames wraz z Colorado Avalanche ewidentnie nie radzą sobie w tym sezonie. Niemniej nie są jeszcze skazani na porażkę. Mają szanse na awans. Muszą jednak wygrywać seriami, a nie tylko przegrawać. Która z ekip dzisiaj pokaże swój potencjał?

Calgary Flames zajmują przedostatnie miejsce w swojej dywizji. Gorszy jest jedynie ich rywal. Tracą sześć punktów do zespołów, które mają awans do kolejnej fazy. O punkty jednak łatwo nie będzie. Forma Płomieni nie jest imponująca i to może być przyczyną, która nie pozwoli im wejść do play-offów. Pięć ostatnich spotkań to cztery porażki. W ostatniej rundzie przegrali z Chicago Blackhawks po wbrew pozorom dobrym meczu. Niemniej przegrali. Dzisiejszej nocy Calgary gra w pełnym składzie co jest rzadkością w NHL. Jest to ogromny atut dzisiejszej nocy po stronie gospodarzy.

Colorado Avalanche jest najgorszą drużyną w konferencji. Nie jest to zbyt imponujący rezultat. Ponadto są w jeszcze gorszej dyspozycji niż Płomienie. Przegrali sześć z siedmiu ostatnich spotkań! Lawiny nie radzą sobie kompletnie w tym sezonie. Awans do play-offów najprawdopodobniej może pozostać tylko marzeniem.

Powodem słabszej formy Colorado są na pewno kontuzje. Goście dzisiaj np. zagrają bez WilsonaDowniego oraz Sasny'ego. Są to istotne braki, szczególnie widoczny jest brak tego ostatniego. W zespole jednak trzymają fason O'Reilly oraz Parenteau. Niestety oni sami spotkań nie będą wygrywać. Kolektyw jest zachwiany i to ma największy wpływ na słabszą formę Colorado.

Ten sezon już przyniósł dwa mecze obu zespołów. W obu triumfowało Colorado i to dość łatwo. Dzisiejszej nocy jednak mimo wszystko wiele wskazuje, iż Płomienie się zrewanżują. Brak absencji to jest niesamowity atut. Forma gości jest tragiczna. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Calgary Flames (ML), 1.80 Unibet