NHL: Calgary Flames vs. Columbus BJ


Bój o play-offy w NHL będzie trwał do końca. Dzisiaj zmierzą się dwa zespoły, które potrzebują punktów by spełnić swój cel. Calgary Flames jako gospodarz, podejmie Clumbus Blue Jackets. Obie drużyny są nisko w dywizjach i każdy zdobyty punkt jest dla nich niesamowicie cenny. Która z ekip zatem wygra dzisiejszej nocy?

Płomienie z Calgary to bardzo ambitny zespół. Mają potencjał i czasami zabłysną. Niemniej rzadziej im się to zdarza. Wciąż jednak mają spore szanse na fazę play-off. Zajmują bowiem czwarte miejsce w dywizji i tracą jedynie trzy punkty do spełnienia celu. Forma również wygląda optymistyczniej niż dotychczas. Na trzy mecze wygrali dwukrotnie. Polegli jedynie w starciu z dużo lepszym Chicago. Poza tym ograli St. Louis Blues i Colorado Avalanche, które bezpośrednio walczy z nimi o fazę PO. To bardzo solidne rezultaty, które na pewno poprawiły morale zespołu.

W ostatnich spotkaniach świetnie spisuje się Mike Cammalleri, który w meczu z Lawinami strzelił dwa gole i zapewnił im triumf. On na pewno będzie chciał się ponownie pokazać z dobrej strony. Ponadto w zespole nie ma żadnych zanotowanych kontuzji! A to bardzo istotna wiadomość.

Columbus Blue Jackets grają w tym sezonie w kratkę. Przeplatają serię zwycięstw z seriami porażek i tak jest również teraz. Po trzech wygranych z rzędu, przyszła seria trzech porażek. Ulegli w starciach z Nashville, Vancouver oraz Edmonton. Ponownie zatem muszą budować swoją pozycję. Przez te zachwianą dyspozycję zajmują ostatnie miejsce w dywizji, ale jednak brakuje im zaledwie -12 punkty by wejść do czołowej ósemki w konferencji.

Dzisiaj będzie jednak ciężko gościom. Zabraknie trzech podstawowych zawodników. Nie wystąpią: DubinskyDorsett oraz Foligno. Ten ostatni doznał kontuzji parę dni temu. Ponadto ta trójka zdobyła 33 punkty w tym sezonie. Zatem jest to bardzo poważna strata.

Dwa mecze rozegrały ze sobą te zespoły. Raz wygrała ekipa Calgary, raz Columbus. Ostatni mecz rozegrano 23.03 i Columbus rozbił rywala 5:1. Dzisiaj jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej. To gospodarze są w lepszej kondycji - kadra i forma. Ponadtro wyjdą zmobilizowani i chętni rewanżu. Wygrana Calgary Flames to nasz zakład na to spotkanie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Calgary Flames (ML), 1.64 Unibet