NHL: Calgary Flames vs. Minnesota Wild


Podobna sytuacja w NHL co do poprzedniego spotkania opisywanego na blogu. Calgary Flames już na straconej pozycji podejmie Minnesotę Wild, która jest klasyfikowana w czołowej ósemce, niemniej musi się w niej utrzymać. Czy zatem podołają w starciu przeciwko Płomieniom?

Płomienie niestety nie dały rady w tym sezonie włączyć się do walki o prestiż i zajmują odległe miejsce w klasyfikacji generalnej. Są aktualnie zaledwie na przedostatnim miejscu w konferencji co jest mocnym zniesmaczeniem dla kibiców zespołu. Ostatnia dyspozycja jest jednak bardzo dobra - na cztery pojedynki wygrali aż trzy. Zatem pożegnają się z aktualnym sezonem w bardzo dobrym stylu.

Minnesota natomiast przez większą część sezonu walczyła o swoją pozycję. Przebywali w czołowej ósemce w konferencji, aczkolwiek czasami z niej wypadali. Aktualnie zajmują dobre, drugie miejsce w dywizji i powoli mogą myśleć o play-offach. Niestety ostatnia forma drużyny jest fatalna. Wygrali zaledwie jedno spotkanie na siedem! A to akurat bardzo kłopotliwa sytuacja dla drużyny, ponieważ nie mogą w tak błahy sposób. Grozi im spadek ze swojej aktualnej pozycji, a to byłaby katastrofa dla drużyny.

Niestety ich ostania dyspozycja ma swoją podstawę. Jest nią obszerna lista kontuzjowanych hokeistów. Aktualnie wciąż poza kadrą są: HeatleyKonopkaCullen czy też Harding. Zatem jeśli dzisiaj trener Dzikich nie wymyśli konkretnej strategii i ulegną po raz kolejny to mogą stracić swoje upragnione miejsce.

Minnesota Wild na trzy pojedynki wygrała dwukrotnie. Oba spotkania po dogrywce. Mają zatem ciężką przeprawę z Płomieniami w tym sezonie. Niemniej pilnie potrzebują zwycięstwa by podbudować swoje morale. Stać ich na to mimo kontuzji, spodziewamy się zatem mimo wszystko jednostronnego pojednyku. Minnesota to nasz faworyt w dzisiejszym spotkaniu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Minnesota Wild (ML), 1.70 Unibet