NHL: Carolima Hurricanes vs. Pittsburg Penguins


Rozgrywki NHL zaskakują, choć to jej cały urok. Dzisiejszej nocy będziemy mieli pojedynek Caroliny Hurricanes Pittsburgiem Penguins. Gospodarze są zespołem niżej notowanym. Czy zatem stać ich na zaskoczenie lepszego przeciwnika? Penguins są jedną z lepszych drużyn, która na razie wykazuje potencjał by zdobyć tytuł. 

Carolina Hurricanes gra na swoim normalnym poziomie, czyli przeciętnym. Stać ich na walkę o Play-Offy, ale wydaje się, że to wszystko na co ich stać. Zajmują w tej chwili trzecie miejsce w dywizji i brakuje im tak naprawdę jednego punktu do tego by wskoczyć do Play-Offów. Forma gospodarzy jest jednak słaba. Na pięć pojedynków wygrali jedynie z drużyną z New York Islanders. Pozostałe rozegrali w słaby sposób. Ograni zostali gładko przez Tampę Bay oraz Washington Capitals, powodem jednak też były braki kadrowe.

Dzisiaj ponownie będą w problematycznej sytuacji. Wciąż zagrają bez podstawowych defensorów: McBainaGleasonaPitkanena, a także Skinnera czy Ruutu. Są to bardzo poważne straty. W meczu z Washingtonem było to ewidentnie widać. Ciężko im było w formacji defensywnej, choć i tak dali sobie strzelić tylko trzy gole, przy czym nie zdobyli nawet jednego... Dzisiaj rywal jest z wyższej półki.

Pittsburg Penguins to ekipa, która ma potencjał na to by walczyć o puchar Stanleya w lidze. Mają solidną, kadrę. Dzięki temu zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji, a w całej konferencji ustępują jedynie Montrealowi Canadians. Forma Pittsburga jest optymalna. W ostatnim czasie spokojnie pokonali Floridę Panthers oraz Tampę Bay Lightning. W poprzedniej rundzie przegrali jednak z Floridą w rewanżowym boju. Mecz był dość chaotyczny i Pingwiny traciły nonsensowne bramki.

Kadra Pittsburgu jest jedną z lepszych w lidze. Pokazuje to choćby świetna trójka która zdobyła w ostatnim czasie 11 punktów! Są nimi: Crosby-Neal-Kunitz. Fenomenalnie grali pod nieobecność Malkina, który niestety i dzisiaj nie wystąpi. Jest to problem, jednak jak widać, da się zastąpić tego fantastycznego Rosjanina.

Pittsburg wygląda dużo solidniej przed tą batalią. Mają silniejszą kadrę, w dodatku gospodarz będą znów bez swoich czołowych defensorów. Pingwiny powinny sobie poradzić z tak osłabioną Caroliną Hurricanes.  Wygrana gości to nasz tym na ten mecz, wraz z dogrywką i karnymi.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg (ML), 1.67 Unibet