NHL: CHI Blackhawks vs. LA Kings


Arcyciekawe widowisko przed nami w NHL. Dojdzie bowiem do konfrontacji aktualnego mistrza, Chicago Blackhawks ze zdobywcą pucharu Stanleya sprzed dwóch sezonów, Los Angeles Kings. Widowisko w Chicago zapowiada się niezwykle ciekawie.

Chicago Blackhawks to ponownie jeden z pretendentów do zdobycia pucharu Stanleya. Zajmują obecnie drugie miejsce w konferencji zachodniej i jeśli mecz potoczy się po ich myśli mogą awansować na pierwsze miejsce. Forma Indian jest bardzo wysoka. Wygrali siedem z ostatnich dziesięciu pojedynków. Ostatnio jednak ulegli po zwariowanym meczu z Bluesmenami 5:6 (rzuty karne). Dzisiaj na pewno będą chcieli wrócić na zwycięską drogę.

Drużyna gospodarzy nie ma licznych absencji przed dzisiejszym spotkaniem. Nie zagra jednak dość kluczowego zawodnika w drużynie. Na uraz narzeka bowiem podstawowy bramkarz zespołu, Corey Crawford. Mają jednak dość solidnego rezerwowego, który zastępuje go w skuteczny sposób. Najważniejszą wiadomością jest to, iż Kane zagra. Ten atakujący jest nie do powstrzymania.

Los Angeles Kings również są w bardzo wysokiej dyspozycji. Zajmują piąte miejsce w konferencji i ich celem priorytetowym jest awans z jak najwyższej pozycji do fazy play-off. Forma jest również wysoka, a i wręcz identyczna - przegrali tylko trzy mecze na ostatnie dziesięć spotkań. Ponadto nęka ich ten sam kłopot. Również nie zagra ich podstawowy bramkarz - Quick. Niemniej Scriveris również gra na bardzo wysokim poziomie.

Obie drużyny spotkały się już ze sobą w tym sezonie. Triumfowali dzisiejsi gospodarze 3:1. Mecz ten odbył się na tafli Indian. Dzisiaj zatem to właśnie ekipa z Chicago będzie minimalnym faworytem. Znając jednak Kings, będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę i poprawić swoje morale. Wygrana gości to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kings wygrają, 2.75 Unibet