NHL: Chicago Blackhawks vs. Anaheim


Hit w konferencji zachodniej. Dwa największe zespoły spotkają dzisiejszej nocy w NHL. Ekipa Chicago Blackhawks podejmie u siebie Anaheim Ducks. Dwa świetnie prezentujące się zespoły. Który z nich pokaże się z lepszej strony?! Chicago wykorzysta atut własnej tafli?

Zespół z Chicago gra genialny sezon. Są aktualnie najlepszą drużyną w lidze i nie planują oddać swojego miejsca nikomu. Przewodzą oczywiście również w swojej dywizji, w której mają aż 14 punktów przewagi nad kolejnym zespołem. Forma wciąż dopisuje Indianom. Ostatnie sześć spotkań to cztery wygrane. Polegli jedynie z LA Kings (aktualny mistrz) oraz z... Anaheim na tafli rywala. Dzisiaj będą chcieli się zrewanżować.

Niemniej wciąż w kadrze brakuje dwóch znaczących hokeistów. HossaSharp wciąż nie zagrają w zespole gospodarzy. Zaczynają już treningi, aczkolwiek w dzisiejszym meczu ich nie zobaczymy. W genialnej formie jest natomiast Kane, który zdobył 14 punktów w siedmiu kolejnych spotkaniach. Dzisiaj on ponownie będzie silnym ogniwem w zespole.

Anaheim Ducks gra również dobrze, ale już stracili nieco polotu. Są wciąż drugim zespołem w konferencji i przewodzą w swojej dywizji, ale ostatnia forma pozostawia wiele do życzenia. Przegrali cztery mecze z rzędu. Ulegli z Detroit Red Wings oraz z San Jose Sharks. To niezbyt optymistyczne wyniki przed meczem z liderem. Dzisiejszy pojedynek będzie bardzo ciężki dla gospodarzy.

Plusem jest jednak to, że zagrają jedynie bez Bonino. Sytuacja kadrowa w zespole gości wygląda dużo solidniej, gorzej jest jednak z psychiką zespołem. Oto ma jednak zadbać Corey Perry, który w ostatnim czasie błyszczy w zespole Kaczek. Dziś ma również pociągnąć zespół do przodu.

To już trzeci mecz obu zespołów w tym sezonie. Jak na razie bilans jest na korzyść Anaheim - 2:0. W Chicago wygrali 2:3 po karnych, natomiast u siebie wygrali dość łatwo 4:2. Dzisiaj Indianie będą chcieli wykorzystać gorszą sytuację mentalną gości i zrewanżują się za poprzednie porażki. Typujemy zatem wygraną gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks (ML), 1.58 Unibet