NHL: Chicago Blackhawks vs. Anaheim Ducks


Dzisiejszej nocy dojdzie do arcyciekawego starcia w NHL! Zmierzą się bowiem ekipy, które sobie jak na razie radzą najlepiej w lidze. Chicago Blackhawks to jedyny zespół, który nie przegrał bezpośrednio w meczu! Natomiast Anaheim Ducks radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Zapowiada się zatem ogromnie emocjonująca batalia.

Gospodarze dzisiejszego meczu są w genialnej formie i jak na razie są uważani przez ekspertów za zdecydowanego faworyta do zdobycia pucharu Stanleya. Są to jednak zbyt przesadzone plany - przynajmniej na razie. Forma zespołu z "polskiego" miasta jest nadzwyczajna. Ostatnie cztery mecze to zwycięstwa. Wszystkie też odbyły się na wyjeździe, a wygrywali dość gładko. Ograli 3:0 Nashville, a 6:2 Phoenix. Gospodarze są bardzo silni, szczególnie skuteczni są w ataku - to ich najroźniejsza broń.

Fenomenalnie spisującym się zawodnikiem zespołu, jak i ligi jest Patrick Kane, który notorycznie zdobywa punkty. Jest on niesamowicie skuteczny, a ogółem zgarnął 19 punktów na 12 spotkań! To niesamowity wyczyn. Gospodarze tej batalii są bez większych absencji.

Anaheim Ducks również spisują się bardzo dobrze, choć już dość optymalnie. Nie ukazują nadzwyczajnej dyspozycji. W większości przypadków mają szczęście. Ostatnia forma jest jednak bardzo imponująca. Na sześć pojedynków w pięciu wygrali. Ostatnio wymęczyli w karnych wygraną nad St. Louis Blues. 

W ekipie gości wciąż nie zagra ich obrońca Cam Fowler. Natomiast hokeiści z Chicago będą musieli uważać na doświadczonego Saku Koivu, który gra kolejny świetny sezon, mimo wieku - 38 lat. Ostatnie pięć spotkań dla Fina to sześć zdobytych punktów.

 Poprzedni sezon przyniósł więcej zwycięstw Chicago. Dzisiaj również powinni zdominować rywala. Mimo genialnej serii wciąż są w "gazie" i Kaczki nie powinny im przeszkodzić w budowaniu przewagi. Sugerujemy natomiast, iż to Chicago zwycięży w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks (ML), 1.60 Unibet