NHL: Chicago Blackhawks vs. Boston Bruins


W nocy z soboty na niedzielę będziemy świadkami piątego spotkania o puchar Stanleya. Rywalizacja Chicago Blackhawks i zespołu Bostonu Bruins jest niebywale zacięta. Aktualny stan rywalizacji to 2:2. Dzisiaj jedna z ekip przybliży się bardzo do wielkiego triumfu. Indianie wykorzystają atut własnego lodowiska? A może Boston po raz drugi wygra w Chicago?

Indianie z Chicago spisywali się świetnie przez cały sezon. W finale również pokazują swój kunszt, ale Boston również pokazuje, że jest godnym przeciwnikiem. I podobnie jak w finale NBA jesteśmy świadkami niebywale równego boju. W ostatnim spotkaniu, Chicago Balckhawks wygrało po dogrywce 6:5! Był to niezwykły mecz, ale i obrona obu zespołów pozostawiała wiele do życzenia. Dzisiaj jednak Indianie na pewno muszą poprawić swoją formację defensywną, gdyż to klucz do zwycięstwa.

W szeregach Chicago znakomicie spisuje się Sharp, który ostatnio trafił po raz dziesiąty do bramki rywala w play-offach i jest liderem tej klasyfikacji. Dzisiaj będzie ponownie szukał swoich okazji. Kolejnym mocnym punktem zespołu jest Kane, który również zdobywa sporo punktów. Ostatnio strzelił bramkię i zanotował asystę na swoim koncie. Ci dwaj zawodnicy będą dzisiaj mocno pilnowani przez defensywę rywali.

Boston także zagrał świetny sezon. Aczkolwiek przed samymi finałami nikt nie spodziewał się, że zagrają aż tak wyśmienicie. W finale walczą jak równy z równym i na pewno będą szukać szans w wywalczeniu trofeum. Ostatnio jednak zabrakło szczęścia w dogrywce, ale i tak samo jak u rywali defensywa nie popisała się zbyt dobrze. Niemniej w ataku było znacznie lepiej. Patrice Bergeron strzelił dwa cenne gole i dzisiaj również będzie pewnym punktem w zespole Bruins.

W serii byliśmy świadkami aż trzech dogrywek w czterech meczach. Dzisiaj ponownie będzie to wyrównany mecz. Niemniej powinien być mniej obfity w gole. Oba zespoły popracują nad obroną i na pewno będzie to mecz bardziej ostrożny, gdyż dzisiejsza wygrana znacznie przybliży którykolwiek zespół do triumfu. Typujemy zatem poniżej 5.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 5.5 gola, 1.45 Unibet