NHL: Chicago Blackhawks vs. Calgary


Niektóre zespoły w NHL mają wakacje bądź też "okres przygotowawczy" do fazy-play off. Niemniej mecze zawsze są ciekawe, bo nie widać odpuszczania. I tak dzisiaj powinno być. Chicago Blackhawks podejmą zespół Calgary Flames. Czy Indianie potwierdzą to, że są najlepszą drużyną sezonu?

Indianie z Chicago pokazali w tym sezonie, że są zdecydowanie najlepszym zespołem. Udowadniają to ciągle z resztą. Mimo, iż są pewni zwycięstwa w konferencji to wciąż triumfują. Pokazali to w poprzednim starciu z Edmonton Oilers. Zmiażdżyli tam rywala 4:1. Dzisiaj kolejny przeciwnik z niższej półki, aczkolwiek nie można go zlekceważyć. Warto jednak wspomnieć, iż gospodarze nieco bawią się kadrą teraz. Grają zawodnicy, którzy dostawali mniej szans, ale spełniają się i wygrywają. 

Calgary Flames natomiast to zespół, któremu nie powiodło się w tym sezonie. Są aktualnie na trzecim miejscu w dywizji, ale pozostali już zdążyli im odskoczyć na odpowiednią ilość punktów. Niemniej zespół Płomieni nie gra wcale źle. Ostatnie pięć spotkań to trzy wygrane, martwią jednak dwie ostatnie porażki z rzędu. Polegli w starciach z: Nashville i St. Louis Blues. 

Goście dzisiaj jednak mają kłopoty kadrowe. Nie zagra aż siedmiu zawodników z kadry! Są nimi: TanguayGlencrossByronBeginSmithSarich, a także Wideman. To stwarza spory kłopot w ostatnim czasie, a dzisiejszy mecz z Indianami nie będzie taki łatwy. W końcu ci nie odpuszczają żadnego spotkania. Płomieniom będzie zatem niesamowicie ciężko dzisiaj.

Będzie to trzeci pojedynek obu zespołów. Jak na razie liderzy konferencji wygrali w obu spotkaniach, choć pierwszy dopiero po karnych. W Chicago natomiast spokojnie wygrali 2:0 i dzisiaj ponownie będą chcieli triumfować. Sądzimy, że absencje gości są tutaj kluczową kwestią i przesądzą o wyniku. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks wygra, 1.63 Unibet