NHL: Chicago Blackhawks vs. Calgary Flames


NHL kolejna obfita noc. Kolejne ciekawe mecze. Jednym z nich będzie pojedynek Chicago Blackhawks, który w tej chwili nosi miano najlepszej drużyny w lidze. Ich dzisiejszym rywalem będzie ekipa Calgary Flames. Różnica klas w tym sezonie jest spora, znając jednak specyfikę NHL goście mogą zaskoczyć. Stać ich na to?

Chicago Blackhawks grają niesamowity sezon, choć od kilku tygodni grają w kratkę. Co prawda zajmują wciąż pierwsze miejsce w dywizji z ogromną przewagą, jednak w konferencji goni ich powoli ekipa Anaheim Ducks. Forma jest jednak słabsza w tej chwili. Przegrali dwa mecze z rzędu. Poza porażką z Anaheim Ducks polegli też w meczu przeciwko Los Angeles Kings. Zatem sytuacja w zespole Indian jest średnia, aczkolwiek wciąż mają ogromny potencjał. Potrzebują łatwego meczu.

W zespole Indian wiele jest świetnych hokeistów. Ostatnio wyróżnia się jednak dwóch. Pierwszym z nich jest Toews, który zdobył pięć goli w ostatnich czterech spotkaniach. Innym świetnie spisującym się zawodnikiem jest Frolik, który w meczu z LA Kings zdobył dwa gole i asystę. Ci dwaj zawodnicy dzisiaj mogą przynieść wymarzone zwycięstwo gospodarzom.

Zespół Płomieni z Calgary prosperuje słabo. Są na czwartym miejscu w dywizji i tracą coraz więcej do pozostałej części, która jest bliżej fazy play-off. Są w opałach i potrzebują przebłysku, kilku wygranych spotkań z rzędu. Niemniej oto będzie ciężko. Ostatnia dyspozycja jest bardzo słaba. Ostatnie cztery mecze to tylko jedna wygrana z St. Louis Blues. Pozostałe mecze przegrali i to w dodatku przeciętniakami. Stąd też dzisiaj ciężkie zadanie przed nimi.

Jak w zespole gospodarzy nie ma poważniejszych absencji, tak dzisiaj w Płomieniach nie zagra dwóch zawodników. Nie zobaczymy na tafli: Boumy oraz Byron

Pierwszy mecz obu ekip w tym sezonie zakończył się wynikiem 3:2 po karnych dla Indian. Dzisiaj u siebie powinni znowu zwyciężyć. W dodatku potrzebują pilnej wygranej by podregulować nieco akumulatorki. Wygrana Chicago Blackhawks to nasz zakład na to nocne starcie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks (ML), 1.52 Unibet