NHL: Chicago Blackhawks vs. Detroit Red Wings - ostatnie starcie


Konferencja zachodnia obfituje w walkę w NHL. Rywalizacja Los Angeles z San Jose zakończyła się stanem 4:3 dla obrońców tytułu. Dzisiaj siódmy mecz również ukaże nam finalistę konferencji. Walkę stoczą ze sobą Chicago Blackhawks oraz Detroit Red Wings. Zapowiadają się ogromne emocje.

Chicago Blackhawks triumfowało w całej konferencji. Zdecydowanie wyprzedzili pozostałych przeciwników. W półfinale konferencji jednak natrafili na kłopoty. Detroit Red Wings sprawił Indianom sporo problemów. Przegrywali już 1:3 w rywalizacji. Ostatnie dwa mecze to już jednak kunszt zawodników z Chicago. Najpierw u siebie poradzili sobie z Red Wings 4:1, a ostatnio na wyjeździe wygrali 4:3. Widać, że zmieniła się postawa gospodarzy i grają z większą koncentracją. Został ostatni krok.

U Indian świetnie dysponowany jest Bickell, który strzelił ostatnio swojego piątego gola w play-offach. Jest zdecydowanie najpewniejszym punktem zespołu. W ekipie z Chicago dzisiaj wszyscy zdrowi co na pewno jest motywujące i ostatecznie może być kluczowe w dzisiejszym meczu.

Detroit Red Wings natomiast to na pewno niewygodny rywal. Niemniej podczas prowadzenia 3:1 widać, że za bardzo ich poniosło. Już myśleli, że są w wielkim finale konferencji. Niestety przez to zlekceważyli swoich aktualnych rywali. Niemniej trzeba im przyznać, że zaskoczyli. Dzisiaj jednak postawią wszystko na jedną kartę. W kadrze bez zmian. Wciąż bez SamuelssonaHelmaDeKeyser'a. Zespół liczy na Brunnera, który już trzykrotnie w serii pokonał bramkarza Indian.

Będzie to jedenasty i ostatni mecz obu zespołów. Lepsi są Indianie. Wygrali aż sześć razy. Jedyne, ale jakże cenne wygrane Detroit odniosło w fazie play-off. Ostatnie spotkania jednak pokazują, że w najważniejszych spotkaniach lepszy jest zespół Chicago Blackhawks. Dzisiaj również powinni wygrać i tak też typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 1.44 Unibet