NHL: Chicago Blackhawks vs. Detroit RW


Półfinały konferencji już się rozpoczęły w NHL. Ekipa Chicago Blackhawks podejmie niespodziankę tego półfinału, Detroit Red Wings. Gospodarze dzisiejszej rywalizacji są faworytami do awansu do kolejnej fazy. Czy zatem pokonają Detroit w pierwszym meczu?

Inadianie z Chicago wyeliminowali w poprzedniej rundzie Minnesotę Wild. Rozprawili się z dzikimi 4:1. Bez większych kłopotów zatem przeszli dalej. Mieli też aż 6 dni odpoczynku, a to w NHL jest bardzo dużo. Zawodnicy zatem są w lepszej kondycji fizycznej. Chicago ostatnie dwa mecze wygrało bardzo gładko ze swoim poprzednim rywalem: 3:0 i 5:1. Jest zatem forma, jest też motywacja. Nie mogą zlekceważyć swojego dzisiejszego przeciwnika.

Kadra gospodarzy wygląda solidnie. Warto nadmienić, iż wracają: BollandEmery po dłuższej przerwie. Jedynym mankamentem w zespole będzie brak atakującego, Michala Handzusa. Niemniej wciąż zespół jest niezwykle solidny i to jest ich największy atut w tym sezonie.

Detroit Red Wings w poprzedniej rundzie sprawiło sporą niespodziankę. Po siedmiu spotkaniach, ostatecznie wyeliminowali Anaheim Ducks. Zespół ostatnie dwa mecze wygrał. Po dogrywce (4:3) i ostatni mecz w Anaheim 3:2. Zespół gości w ostatnim meczu cały czas kontrolował przebieg gry i zasłużenie wygrali. Przed dzisiejszym pojedynkiem mają jednak kłopoty zdrowotne. Nie zagrają: HelmDeKeyserMiller, a także nie wiadomy jest występ obolałego Howarda. To są kluczowe wieści przed dzisiejszym spotkaniem.

W tym sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą już cztery razy. Trzykrotnie pokonali Detroit po dogrywce, a raz bez - 7:1. Zespół gości jest dużo gorszym zespołem w tym sezonie. Awans do półfinałów konferencji jest dla nich wystarczającym sukcesem. Dzisiaj zatem powinni ulec przeciwko Chicago.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 1.45 Unibet