NHL: Chicago Blackhawks vs. LA Kings


Emocjonujący mecz w NHL przed nami. Dwa wielkie zespoły zagrają ze sobą. Pretendent do tytułu, Chicago Blackhawks podejmie na własnej tafli aktualnego mistrza, który nieco się pogubił na starcie tego sezonu - Los Angeles Kings. Czy stać mistrzów na zwycięstwo nad świetnie grającym Chicago? 

Zespół z Chicago gra świetny sezon jak na razie. Przewodzą w dywizji, a i są najlepszym zespołem w lidze. Nie przegrali w tym sezonie meczu, nie przegrali bezpośrednio, ponieważ po dogrywce zdarzyło się polec. Forma gospodarzy jest naprawdę niezła. Przegrali jedynie z Anaheim w ostatnim czasie. Poprzednia kolejka natomiast dała im gładkie zwycięstwo nad San Jose Sharks. Dzisiaj ponownie będą groźni.

Chicago Blackhawks zagra dzisiaj bez dwóch zawodników. Powracającego do zdrowia Carcillo oraz Montadora, który leczy już kontuzje od dłuższego czasu. W kadrze natomiast świetnie się spisuje Kane, który zdobywa punkty jak narchniony.

Los Angeles Kings jako obrońcy tytułu nie spisują się zbyt dobrze. Zajmują ostatnie miejsce w swojej dywizji i muszą szybko łapać punkty by włączyć się do walki o awans do Play-Offów. Forma jednak jest satysfakcjonująca w ostatnim czasie. Pokonali bowiem dwa zespoły - St. Louis Blues oraz Columbus Blue Jackets. Stąd też morale poszły w górę i dzisiaj na pewno nie oddadzą tanio skóry.

W genialnej formie u gości jest Anze Kopitar, który zdobył aż 8 punktów na 9 ostatnich spotkań. Mike Richards jest kolejnym zawodnikiem, na którego Chicago musi uważać. Goście jednak zagrają dzisiaj bez kilku zawodników. Obrońca Martinez oraz Matt Greene. Linia obrony będzie zatem osłabiona.

Obie drużyny już raz grały ze sobą i Chicago Blackhawks wygrał aż 5:2 na terenie przeciwnika. Dzisiaj powinien być ponownie ciekawy i otwarty mecz. Obie drużyny są w formie i naszym zdaniem ciężko wytypować zwycięzcę. Pójdziemy zatem w kierunku bramek, a naszym typem jest powyżej 5.5 gola w tym starciu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 2.22 Unibet