NHL: Chicago Blackhawks vs. Minnesota Wild


Po dwudniowej przerwie ponownie wracamy do NHL. Tym razem już w fazie play-off. Walka zatem będzie niewiarygodna. Dzisiejszej nocy Chicago Blackhawks będzie chciało udowodnić, że są zespołem, który będzie walczył o puchar Stanleya. Ich rywal w pierwszej części to Minnesota Wild

Indianie z Chicago zdominowali konferencję zachodnią. Zdecydowanie ją wygrali, przez to są jednymi z faworytów do wygrania całej ligi w tym sezonie. Forma gospodarzy przed tym meczem byla całkiem wysoka, mimo, że grali częściowo rezerwowym składem. Potrafili wygrać w tym okrojonym składzie dwa pojedynki i ostatni mecz przegrali z St. Louis Blues, gdzie zagrali już kompletnie eksperymentalnym składem.

Do dzisiejszego meczu z Minnesotą gospodarze podejdą już w najsilniejszym składzie. Jedynymi absencjami są Emery oraz Bolland. Niemniej te braki nie powinny być problemem dla gospodarzy. W zespole liczą natomiast na swojego lidera, Kane'a, który jest w znakomitej formie w tym sezonie.

Minnesota Wild natomiast rzutem na taśme awansowała do fazy play-off. To dla nich na pewno sukces w tym sezonie. Niemniej mieli bardzo duże kłopoty z awansem. Teraz jednak, jak już są w tej fazie muszą skupić się na swoim zadaniu, które łatwe nie będzie. Sama końcówka sezonu zasadniczego nie była zbyt imponująca, choć w najważniejszym meczu przeciwko Colorado Avalanche wygrali. Dzisiaj jednak ciężko będzie im o triumf. Szczególnie, że dwóch zawodników. W ich przypadku są to już poważniejsze absencje. Nie zagrają: Heatley oraz Pominville

Oba zespoły w tym sezonie zagrały ze sobą trzy razy. Dwukrotnie górą okazali się Indianie. W tym u siebie pokonali Dzikich 5:3. Jeden mecz po karnych udało się wygrać Minnesocie i to na pewno będzie ich motywować, iż da się pokonać Chicago. Niemniej to gospodarze są wypoczęci i sądzimy, iż to oni wygrają. Typujemy zwycięstwo Chicago w ich pierwszym meczu z Minnesotą.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks wygra, 1.70 Unibet