NHL: Colorado Avalanche vs. Columbus BJ


Do niezwykle emocjonującego meczu dojdzie w NHL dzisiejszej nocy. Colorado Avalanche, które gra tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji, podejmie na własnym lodowisku ekipę Columbus Blue Jackets. Goście wciąż ze sporymi szansami na play-offy, niemniej muszą wygrać dzisiejszy mecz. Stać ich na to?

Colorado Avalanche w tym sezonie nie spisało się najlepiej. Zajmują ostatnie miejsce w konferencji i są bez jakichkolwiek szans na awans do kolejnej fazy. Niemniej na pewno nie odpuszczą ostatnich spotkań sezonu zasadniczego i powalczą o zwycięstwa. Ostatnie trzy mecze nawet świadczą o tym, iż nikomu nie odpuszczą. Wygrali bowiem z Anaheim czy też z Vancouver Canucks. Ponadto niewiele brakowało im do pokonania Los Angeles Kings, które broni tytułu.

Niemniej wciąż borykają się z absencjami. W dzisiejszym spotkaniu ponownie zabraknie Milana HejdukaJohnsonaWilsonaKobasewa oraz Varlamova. Zatem sytuacja kadrowa nie należy do korzystnych i ich ostatnia forma opiera się głównie na szczęściu oraz lekceważeniu ich ze strony rywali.

Columbus natomiast dość nieoczekiwanie ma szanse na fazę play-off. Zajmują czwarte miejsce w swojej dywizji i potrzebują dwóch oczek do wymarzonego miejsca w czołowej ósemce konferencji. Zatem ich determinacja sięga zenitu. Udowadnia to ich ostatnia forma, gdzie wygrali trzy mecze z rzędu. Rywale z równej półki, więc są w dobrej kondycji. Ich bramkarz, Bobrovsky spisuje się rewelacyjnie i to jest mocna strona Blue Jackets w ostatnim czasie.

W tym sezonie jak na razie oba zespoły wgrały po jednym razie ze sobą. Colorado jednak u siebie udowodniło dzisiejszym gościom, iż potrafią z nimi grać i rozbili ich 4:0. Niemniej dzisiaj wiele aspektów jest po stronie Blue Jackets, którzy wyjdą na tafle niesamowicie zmotywowani. Stąd też typujemy ich wygraną w tym pojedynku.

Zarejstruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Columbuj BJ (ML), 1.85 Unibet