NHL: Colorado Avalanche vs. Dallas Stars


Innym spotkaniem, które warto omówić, jest pojedynek dwóch słabszych zespołów w NHL. Wciąż oczywiście mają szanse na awans do fazy Play-Off, niemniej dla jednej z nich jest to już niemal ostatnia szansa na przebudzenie. Tym zespołem jest Colorado Avalanche, które dzisiaj podejmie na własnej tafli Dallas Stars. Czy stać gospodarzy na włączenie się do walki o awans?

Colorado Avalanche na razie nie radzi sobie najlepiej. Ich pozycja pozostawia wiele do życzenia. Są na ostatniej pozycji w konferencji zachodniej. Tracą sześć punktów do pozycji gwarantującej występ w kolejnej fazie. Niemniej coraz mniej spotkań do końca. Forma jednak kompletnie nie dopisuje - na dziewięć spotkań wygrali jedynie dwukrotnie. To słaby wynik jak na NHL. Ostatnio mają serię czterech porażek z rzędu. Pokonani zostali przez mimo wszystko silniejszych rywali. Nie mogą się odnaleźć w tym sezonie.

Gospodarze już do końca sezonu zagrają bez Steve'a Downie, a ostatnio kontuzji nabawił się bardzo ważny defensor, Ryan Wilson. Brak tego drugiego już okazuje się być problematyczny, niemniej kadra jest na tyle szeroka, że już ta luka powinna zostać odpowiednio załatana.

Dallas Stars mimo wzlotów i upadków nie traci zbyt wielu punktów do pozycji gwarantującej grę w Play-Offach. Niemniej zajmują ostatnie miejsce w dywizji, aczkolwiek tracą tylko jeden punkt do zespołu, który już ma szanse na promocję do kolejnej fazy. Forma gościom jednak nie dopisuje. Również seria czterech porażek ich nękała, gdzie doznali bardzo bolesnych porażek. Zostali zmiażdżeni przez Nashville 0:4 oraz Chicago 1:8... Na szczęście potrafili się odnaleźć i pokonali w ostatnim spotkaniu również słabe Calgary Flames. 

W ekipie z Dallas jest ostatnio jeden świetnie prosperujący hokeista. Jest nim świetnie asystujący Benn, który złapał ostatnio cztery asysty i bardzo mocno przyczynił się do pokonania Płomieni. Niestety mają kłopot z kontuzjami. Nie gra obrońca Aaron Rome oraz niedawno kontuzjowany Ryan Garbutt. To może być kluczowa wieść na dzisiejszy mecz.

Dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle równo. Ponadto warto wspomnieć, iż w pierwszym meczu wygrał zespół Dallas (3:2). Niemniej dzisiaj kadrowo wygląda zespół Colorado. W dodatku seria czterech porażek z rzędu. Plusem na ich korzyść jest też to, że już w sumie nie mają nic do stracenia. Wygrana Colorado to nasza sugestia.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Colorado (ML), 1.81 Unibet