NHL: Colorado Avalanche vs. Vancouver Canucks


W nocy z niedzieli na poniedziałek kolejna dawka hokeja w najlepszej lidze hokeja - NHL. Starający się o awans zespół Colorado Avalanche wciąż odstaje i bezskutecznie próbuje wywalczyć punkty. Ich dzisiejszy rywal nie ma z tym problemów. Vancouver Canucks walczy o kolejne punkty i są w świetnej kondycji. Czy gospodarzy stać na wygraną?

Colorado Avalanche wciąż radzi sobie fatalnie, a idzie im coraz gorzej. Ostatnie miejsce w konferencji jest fatalnym rezultatem. Niemniej sądzono, że jeszcze stać ich na wyjście z dołka. Po serii czterech porażek z rzędu udało im się wygrać z Dallas na własnej tafli. Kilka dni później ponownie zmierzyli się z Gwiazdami i w Dallas zostali gładko rozbici 2:5. W ostatnim pojedynku zagrali bardzo słabo, nie mieli koncepcji na ataki rywala i przez gładko stracili aż pięć goli.

W zespole gospodarzy jedynym zawodnikiem na którego w tym sezonie nie można powiedzieć ani jednego złego słowa jest Duchene, który ma na koncie już 31 punktów, a w ostatnich pięciu zdobył kolejne pięć. Dziejszy mecz będzie problematyczny dla gospodarzy. Nie zagra ich kapitan, Gabriel Landerskog, który narzeka na kontuzję. To poważna strata.

Zespół Vancouver Canucks grają bardzo równy i dobry hokej. Są vice liderami swojej dywizji, a i są wysoko sklasyfikowani w całej konferencji. Forma zespołowi również dopisuje. Siedem ostatnich pojedynków to aż pięć wygranych. Ponadto mają serię trzech zwycięstw z rzędu. Wczoraj po średnim meczu ograli mistrzów z zeszłego sezonu, LA Kings (1:0). Morale zespołu są wysokie.

Świetnym punktem w drużynie jest bramkarz Schneider, który na trzy ostatnie, wygrane mecze stracił zaledwie trzy gole. To imponujący rezultat. Dzisiaj ponownie będzie istotnym elementem, szczególnie, że Colorado ma problemy z trafieniem do siatki. Vancouver ma problem w ataku. Nie gra bowiem świetne trio: Kesler-Booth-Kassian. Niemniej kadra wciąż jest silna i na dzisiejszego rywala powinna wystarczyć.

W tym sezonie już się obie drużyny raz mierzyły. Górą była ekipa Vancouver - 3:0. Dzisiaj ponownie wyglądają lepiej. Ponadto Colorado poważniej osłabione, w końcu kapitan to kapitan. Typujemy wygraną gości w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Vancouver (ML), 1.66 Unibet