NHL: Columbus BJ vs. Anaheim Ducks


NHL ponownie ciekawie. Już do końca sezonu powinniśmy mieć same ciekawe pojedynki. Columbus Blue Jackets spisuje się przeciętnie, aczkolwiek potrafią zabłysnąć. Stać ich zatem na świetny występ przeciwko Anaheim Ducks? Na pewno tak, niemniej bój będzie jak zwykle zacięty.

Gospodarze dzisiejszej rywalizacji, Columbus Blue Jackets grają bardzo chaotyczny sezon. Ich pojedynki są przeplatane, coś a la sinusoida. Krótkie serie zwycięstw oraz długie porażek. Prze te nieszczęsne porażki są wciąż poza fazą play-off. Na szczęście brakuje im zaledwie jednego punktu do wymarzonej pozycji. Ostatnio poradzili sobie z Płomieniami 6:4. Wtedy to jednak defensywa Calgary zawodziła całkowicie. Dzisiaj czeka ich rywal z zupełnie innej półki. 

Columbus wciąż bez wielu swoich zawodników. Dzisiaj wciąż nie zagrają: DorsettFolignoDubinskyAucoinBoll oraz Erixon. Lista zatem jest długa i to na pewno im nie pomoże. Z Calgary lista była krótsza, niemniej rywal wtedy również z tej lżejszej kategorii. Spotkanie z Anaheim zapowiada się zupełnie inaczej.

Anaheim Ducks to wciąż świetny zespół. Przewodzą w swojej dywizji co jest dla nich bardzo ważne. W konferencji zajmują drugie miejsce. W ostatnim spotkaniu pokonali najlepszy zespół. Pokazali kunszt, świetnie zaprezentowali się w defensywie. Wcześniejsza seria porażek poszła zatem w zapomnienie. Pojedynek z Chicago Blackhawks był popisem bramkarza gości, Jonasa Hillera. Ponadto kadra dzisiaj bardzo silna, bo brakuje jedynie Bonino. Anaheim zatem dzisiaj będzie niesamowicie silnym zespołem.

W tym sezonie rozegrali ze sobą jeden mecz. Anaheim rozegrało wtedy dobry pojedynek i wygrali 3:2 z Columbus. Dzisiaj powinno być teoretycznie jeszcze łatwiej, mimo, iż grają na tafli rywala. Spodziewamy się, iż Ducks pokażą klasę i wykorzystają fatalną sytuację kadrową rywala. Wygrana przyjezdnych jest naszym typem na ten pojedynek.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim Ducks (ML), 1.66 Unibet