NHL: Columbus BJ vs. Nashville Predators


NHL w konferencji zachodniej również dzisiaj odbywają się mecze. Warto dodać, że tutaj jeszcze nie jest jasny skład play-offów. Zespołem, który ma jeszcze szanse na wskoczenie do czołowej ósemki jest ekipa Columbusu Blue Jackets. Ich rywalem będzie Nashville Predators. Gospodarze grają o być albo nie być, muszą zatem dzisiaj wyjść zdeterminowani.

Ekipa Columbusu Blue Jackets jako jedyna w całej lidze ma jeszcze szanse na awans do fazy PO. Muszą dzisiaj koniecznie wygrać w ostatnim meczu i liczyć na stratę punktów przez Minnesotę Wild lub Detroit Red Wings. Ekipa Wild ostatnio doznała sromotnej porażki z Edmontonem na własnej tafli (1:6). Nadzieja dla Columbusu zatem jest. W dodatku genialna forma po stronie gospodarzy - na osiem spotkań tylko jedna porażka. Dzisiaj koniecznie muszą podtrzymać wspaniałą dyspozycję.

W zespole gospodarzy jedynie dwie, już długoterminowe absencje. Anisimov oraz Nikitin nie zagrają najprawdopodobniej. W kadrze jest natomiast w ostatnim czasie świetnie prosperujący Dubinsky, a także bramkarz Bobrovsky, który jest naprawdę wświetnej kondycji i broni skutecznie. Jest on bardzo ważnym ogniwem i wszyscy dzisiaj liczą na jego fenomenalną formę.

Nashville Predators to natomiast ekipa, która zagrała słabo w tym sezonie. Zajmują ostatnie miejsce w dywizji, a przedostatnie w konferencji. Zespół już chce wakacje i to widać. Ostatnie 10 spotkań to zaledwie jedno zwycięstwo! Pokonali równie słabe Calgary. Dzisiaj zatem będą ponownie jako zespół do "bicia". Są bez formy i to się odzwierciedla w ostatnich wynikach. Ponadto osłabienia kadrowe. Nie wystapią: Yip oraz Halischuk. A to dość ważne osłabienia.

Gospodarze trzy z czterech spotkań wygrali z Nashville w tym sezonie. U siebie w jednym spotkaniu rozbili Predatorów 4:3. Dzisiaj natomiast Columbus musi koniecznie wygrać. Jeśli przegrają to już czołowa ósemka będzie wiadoma, a tak gospodarze zasłużenie weszli by do niej. Forma genialna i kadra zdeterminowana. Wygrana Columbusu to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Columbus BJ (ML), 1.38 Unibet