NHL: DAL Stars vs. STL Blues


Już o północy z 29 na 30 grudnia odbędzie się emocjonujący pojedynek w NHL. Niewygodny dla wielu rywal, Dallas Stars podejmie u siebie rewelację sezonu, St. Louis Blues. Goście grają niewiarygodnie skutecznie. Dzisiaj jednak nie będą mieli tak łatwo.

Dallas Stars co prawda zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w konferencji zachodniej, ale są to niezwykłe walczaki. Ukazuje to choćby ich ostatnia dyspozycja. Na siedem spotkań wygrali aż pięć i będą piąć się w górę. W międzyczasie ograli też świetnie spisujący się zespół Los Angeles Kings. Zagrają jednak dzisiaj bez trzech zawodników. Daley (1G/4A)Gonchar (0/12) oraz Robidas (4/1) nie zagrają dzisiaj.

St. Louis Blues to natomiast jedna z rewelacji obecnych rozgrywek. Są na wysokim, trzecim miejscu w konferencji i niedużo tracą do liderów. Ponadto mają kilka spotkań mniej, niż Chicago, czy też Anaheim, które przewodzą w tabeli. Ostatnie forma Bluesmanów nie zła. Wygrali trzy z czterech pojedynków w ostatnim czasie. Będą zatem bardzo mocni i w Dallas.

Przyjezdni są jednak zdziesiątkowani kontuzjami. Dzisiejszej nocy nie zagrają takie postacie jak Steen (24/14)Roy (8/19), a i również nieco mniej skuteczni Polak (3/4)Leopold (0/2)Reaves (2/2). Są to spore problemy kadrowe i to może być dzisiaj kluczową wiadomością przed spotkaniem na terenie Gwiazd z Dallas.

Ekipy te już trzykrotnie zagrały ze sobą w obecnym sezonie. Wszystkie te spotkania kończyy się zwycięstwami St. Louis Blues. Dzisiaj jednak może dojść do rewanżu. Bluesmani są mocno osłabieni. Tym samym typujemy wygraną gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dallas wygrają, 2.50 Unibet