NHL: DET Red Wings vs. VAN Canucks


Równie ciekawie zapowiada się inny mecz w NHL. Będzie to bowiem rywalizacja zespołów, które zajmują miejsca ósme w swoich konferencjach. Detroit Red Wings zagra u siebie przeciwko Vancouver Canucks. Obie drużyny mają odpowiedni potencjał by dzisiaj ukazać swoją wyższość.

Detroit Red Wings (@ 2.35) to ósmy zespół w konferencji wschodniej. Wiele zespołów bić się będzie do samego końca by zajmować miejsce w czołowej ósemce. Zatem każdy punkt się liczy, a tych gospodarze zdobywają całkiem sporo w ostatnim czasie. Na sześć konfrontacji wygrali połowę z nich. Pokonali ciężkich przeciwników - w tym mistrzów z Chicago. Kadrowo jednak wciąż brakuje trzech hokeistów: FranzenaDarsyuka oraz Weissa.

Vancouver Canucks (@ 2.65) to zespół, który nieco zawodzi. Co prawda są na miejscu, które daje w obecnej chwili grę w kolejnej fazie, ale nie jest to pewna lokacja. Ponadto Canucks w ostatnich meczach przechodzą spory kryzys. Wygrali tylko trzy mecze na ostatnie dziesięć konfrontacji, a to wynik mocno niezadowalający.

Te słabe rezultaty jednak mają swój powód. Otóż sporo zawodników leczy kontuzje. A są to: Bieksa (4G/15A)Alberts (0/0)Richardson (8/9)Tanev (5/9)Weber (2/3). Zatem jak widać lista jest długa. Większość z tych zawodników grała sporo spotkań i mocno przyczyniała się do lepszych wyników zespołu. Dzisiejszej nocy ponownie będą sobie jednak radzili bez nich.

Obecny  sezon dał tylko jeden mecz pomiędzy tymi zespołami. Było to w Vancouver i to zespół dzisiejszych gospodarzy wygrał 2:1. Dzisiaj również wiele wskazuje na gospodarzy. Niemniej to ze względów sporych braków kadrowych w szeregach gości. Sądzimy jednak, że w tym meczu dojdzie do nie lada walki. Oba kluby walczą o komplet. Stąd typujemy w tym starciu powyżej 5.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola @ 2.33 Unibet