NHL: Detroit Red Wings vs. Anaheim Ducks


Zachodnia rywalizacja w NHL pomiędzy Anaheim Ducks, a ekipą Detroit Red Wings jest niezwykle emocjonująca. Dzisiaj już szósty mecz pomiędzy tymi zespołami. Jak na razie w rywalizacji przewodzi ekipa zespół Anaheim 3:2. Dzisiaj jednak Detroit może odrobić stratę.

Detroit Red Wings, które było skazywane na porażkę w rywalizacji przeciwko Anaheim radzi sobie całkiem nieźle. Dzisiaj jednak muszą nadrobić stratę, bo w innym wypadku żegnają się z fazą play-off. Zespół gospodarzy wygrał zaledwie jeden raz w tym sezonie na własnej tafli z Kaczkami. Dzisiaj muszą się zdobyć na kolejne zwycięstwo. W ostatnim spotkaniu w Anaheim pokazali się jednak z dobrej strony i dzisiaj na pewno będą chcieli wykorzystać wzwyżkę formy.

W zespole zabraknie HelmaDeKeysera oraz Millera. Dobrą wiadomością jest natomiast powrót Justina Abdelkader'a, którego brakowało w ostatnim mezu ze względu na zawieszenie z powodu nieprzepisowego uderzenia. Kadra zatem w niezłej kondycji, choć zawsze mogłoby być lepiej.

Anaheim Ducks zaskakują natomiast przeciętną dyspozycją z Detroit. W rozgrywkach sezonu regularnego dominowali i zajeli drugie miejsce. Teraz idzie im przeciętnie. Co prawda przewodzą, ale dzisiaj może się to zmienić. Pojedynki przeciwko Red Wings są dla Kaczek bardzo męczące, a zarazem i wyrównane. Niemniej nie tego spodziewali się kibice czy też zarząd zespołu. Zespół nie ma poważniejszych absencji, a i świetnie spisuje się Bonino, który notorycznie trafia gumą do bramki. Niestety brakuje odpowiedniej koncentracji.

Dzisiaj dojdzie do dziewiątego spotkania pomiędzy tymi zespołami. Są to zawsze bardzo równe mecze. Dzisiaj Detroit musi ponownie zwyciężyć, bo inaczej odpadną. Na pewno postawią wszystko na jedną kartę i naszym zdaniem to może zdecydować o ich triumfie. Wygrana gospodarzy to nasz zakład na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Detroit Red Wings (ML), 1.75 Unibet