NHL: Detroit Red Wings vs. Chicago Blackhawks


Do emocjonującego i pełnego walki spotkania dojdzie dzisiaj w nocy w NHL. Rywalizacja pomiędzy Detroit Red Wings, a Chicago Blackhawks jest niezwykle zacięta. Nikt wcześniej nie stawiał, iż tak potoczą się losy tej rywalizacji. Detroit bowiem prowadzi 3:2 i dzisiaj mogą sprawić nie lada niespodziankę. 

Detroit Red Wings skazywane na porażkę na samym początku serii jak na razie sprawia sporą niespodziankę. Wygrywając 3:2 z Chicago to nie lada wyczyn. Niemniej muszą się pilnować. Przewodzili już różnicą dwóch zwycięstw, ale w ostatnim spotkaniu to w końcu Indianie zwyciężyli. Detroit wręcz nie istniało w tym pojedynku. Muszą zatem ponownie wykorzystać atut własnej tafli jak we wcześniejszych dwóch starciach gdzie wygrywali 2:0 oraz 3:1.

Gospodarze przed dzisiejszym meczem mają jednak lekkie zmartwienia. Poza długoterminowym już brakiem Samuelssona doszły dwie absencje. Zabraknie podstawowego atakującego, Darrena Helma oraz młodego DeKeysera. Niemniej debiutant nie gra już od dłuższego czasu w play-offach.

Indianie z Chicago po ospałym okresie trzech porażek z rzędu w końcu wrócili do gry. Muszą jednak wciąż grać w skupieniu, tak jak w poprzednim pojedynku. Wygrali na własnej tafli 4:1. Świetnie zagrał Andrew Shaw, który trafił dwukrotnie do bramki rywali. Wszyscy liczą jednak bardziej na bramkarza, Corey Crawford'a, który obronił 25 z 26 strzałów. Niemniej powinien ponownie zachować swoją formę, gdyż i cała defensywa zagrała świetnie. Ponadto nie mają żadnych absencji kadrowych przed szóstym meczem w serii.

Chicago w sezonie zasadniczym dwukrotnie wygrało przeciwko Detroit na tafli rywala. Dzisiaj również muszą tego dokonać by walczyć w ostatecznym, siódmym meczu o finał konferencji. Naszym zdaniem są w stanie tego dokonać. Na pewno jest to zespół silniejszy, który zaliczył poważny wypadek przy pracy. Sądzimy, iż już wrócili do swojej optymalnej formy i dzisiaj zwyciężą.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 1.75 Unibet