NHL: Edmonton Oilers vs. Anaheim Ducks


NHL już kilka kolejek do końca zasadniczego. Sporo już wiemy, ale walka jeszcze trwa. Dzisiejszy gospodarz, Edmonton Oilerjuż gra tylko dla własnej satysfakcji. Niemniej ich rywale, Anaheim Ducks walczą o utrzymanie drugiego miejsca w konferencji zachodniej. Zatem dzisiejsze spotkanie zapowiada się dość ciekawie.

Edmonton Oilers zagrał słaby sezon. Celem było zakwalifikowanie się do kolejnej fazy, niemniej zajmują dopiero trzecie miejsce w dywizji i nie mają już żadnych szans na zdobycie odpowiedniej ilości punktów by spełnić swój cel. Forma zespołu z Kanady jest fatalna. Na siedem spotkań przegrali aż sześć z nich, co było gwoździem do trumny. Ostatnio jednak potrafili wygrać w jednym spotkaniu, na przełamanie serii. Rywalem była ekipa Colorado Avalanche, która również gra tragiczny hokej.

Gospodarze dzisiaj bez dwóch hokeistów. Nie zagrają: Petrell oraz Hemsky. Jest to przeciętna strata. Niemniej w tej chwili gospodarze mają jednego solidnego zawodnika, na którego i dzisiaj będą liczyć: Taylor Hall. Dzisiaj ponownie powinien wykazać się kunsztem.

Rywale, Anaheim Ducks to natomiast zupełnie inna liga w tym sezonie. Goście spisali się świetnie i najprawdopodobniej zakończą zmagania w sezonie zasadniczym na drugim miejscu w konferencji zachodniej. Niemniej muszą uważać, ponieważ za plecami czai się ekipa Vancouver Canucks, która również ma chrapkę na wysokie miejsce przed fazą play-off. Goście dzisiaj muszą zatem stanąć na wysokości zadania. Ważne jest też to, iż dzisiaj zagrają najsilniejszym składem z Ryanem Getzlafem na czele, który jak zwykle punktuje jak szalony.

Jest to dopiero drugi pojedynek obu ekip w tym sezonie. Anaheim w pierwszym meczu wygrało 2:1 z Edmontonem, ale na własnym terenie. Dzisiejszej nocy już nie będzie tak łatwo, ponieważ grają w Kanadzie. Niemniej spodziewamy się zwycięstwa ekipy Ducks, gdyż potrzebują punktów. Wygrana Anaheim to nasz zakład na to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim Ducks (ML), 1.78 Unibet