NHL: Edmonton Oilers vs. Chicago Blackhawks


Kilka spotkań do końca rundy zasadniczej w NHL. Są już zespoły, które grają jedynie dla siebie na sporym luzie. Taką ekipą jest Edmonton Oilers, którym sezon nie wypalił. Dzisiaj ich rywalem będzie drużyna Chicago Blackhawks. Goście są najlepszę drużyną ligi. Pokażą ponownie kto rządzi w tym sezonie?

Kanadyjski zespół, Edmonton Oilers nie mogą tego sezonu zaliczyć do udanych. Zajmują czwarte miejsce w dywizji, a w całej konferencji są dopiero na trzynastym miejscu. Forma gospodarzy również pozostawia wiele do życzenia. Wygrali tylko jeden mecz na ostatnie... dziewięć! To tragiczny wynik, który świadczy o ich krytycznej formie w aktualnym sezonie. Ich jedyny triumf odnieśli przeciwko jeszcze gorszemu Colorado Avalanche.

Gospodarze dzisiaj zagrają bez wielu swoich hokeistów. Są nimi: Nugent-HopkinsHemskyPaajarviPeckham. Lista dość długa, w szczególności, że zawodnicy ci są bardzo potrzebni w drużynie. Dzisiaj czeka ich zatem bardzo ciężki pojedynek.

Chicago Blackhawks to jeden z faworytów do wygrania całej ligi. W konferencji zachodniej zdominowali rywali. Zdecydowanie prowadzą i już mogą być pewni pierwszego miejsca przed play-offami. Są zdecydowanie najrówniejszym zespołem. Ostatnia forma również jest satysfakcjonująca - 9 spotkań to 7 zwycięstw. Niestety w ostatnim czasie przegrali dwa mecze z rzędu. Jest to jednak spowodowane pewnymi roszadami w kadrze.

Indianie również mają lekkie kłopoty kadrowe dzisiaj. Najprawdopodobniej na lodowisku nie zobaczymy: SharpaBollanda. Trener zespołu podejmie jednak decyzję tuż przed meczem. Mimo to bez nich sobie radzą świetnie. 

W tym sezonie oba zespoły spotkały się już dwa razy. I w obu Edmonton było bardzo mocnym zespołem. Raz przegrali ledwo po dogrywce, a raz wygrali w regulaminowym czasie gry i to w Chicago. Niemniej w tej chwili nie wydaje się by mogli powtórzyć ten wyczyn. Są zespołem zdecydowanie najgorszym. Wygrana gości to nasz typ zatem.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago Blackhawks wygra, 2.00 Unibet