NHL: FLA Panthers vs. CHI Blackhawks


Mistrzowie z poprzednich rozgrywek, również grają dzisiejszej nocy w NHL. Ekipa Florida Panthers będzie zatem gospodarzem w meczu przeciwko, Chicago Blackhawks. Indianie mają chrapkę na obronę tytułu. Zatem dzisiaj mają zamiar zagrać o kolejny triumf.

Florida Panthers to mało barwna drużyna. Rzadko kiedy wyróżniają się swoją postawą, a i o wynikach już nie wspominając. Niemniej dzisiejszej nocy będą mogli pokazać, że nie są zwykłą, przeciętną ekipą. Zagrają z Indianami. Faworytami jednak nie są. Wygrali zaledwie trzy mecze w obecnym sezonie. Ostatnio jednak, udało się wygrać (z Wild po karnych). Dzisiaj zatem morale będą na nieco wyższym poziomie. Ponadto gospodarze nie mają żadnych zmartwień kadrowych.

Chicago Blackhawks pragną obronić tytuł mistrzowski z poprzedniego sezonu. Aktualnie idzie im nieźle, choć jeszcze nie widać tej, rewelacyjnej werwy jak w poprzednich rozgrywkach. Mimo to, zajmują drugie miejsce w dywizji. Forma Indian jest naprawdę solidna w ostatnim czasie. Ostatnie pięć spotkań to tylko jedna porażka i to po dogrywce przeciwko St. Louis Blues.

Dzisiejszej nocy, do kadry powinien wrócić Michal Rozsival, którego brakowało w dwóch ostatnich bojach - niemniej nie jest to pewne na 100%. Poza tym, nie ma żadnych zmartwień kadrowych u gości. W drużynie nie ma większego lidera, ale to jest zarazem atut Chicago. Wielu hokeistów ma podobny bilans i uzupełniają się wzajemnie.

W poprzednim sezonie, ze względu na lockout nie zagrały ze sobą te drużyny. Niemniej wcześniej to Inadianom grało się znacznie lepiej przeciwko Panterom. W sezonie 2011/12 wygrali oba spotkania. Na Florydzie jednak nie było tak łatwo i goście wygrali zaledwie po karnych. Mimo to i dzisiaj powinni zwyciężyć. Znacznie lepsza kadra, a i brak absencji - liczymy na wygraną Chicago.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 1.52 Unibet