NHL: FLA Panthers vs. DET Red Wings


Interesująca konfrontacja w NHL przed nami. Walcząca o awans do play-off drużyna Floridy Panthers podejmie u siebie jedną z ekip, która nie powinna mieć kłopotu z awansem, Detroit Red Wings. Spotkanie zapowiada się dość interesująco. Detroit jest lekko faworyzowane, ale gospodarze nie odpuszczą.

Florida Panthers to obecnie dopiero 14. siła w konferencji zachodniej. Niemniej szczęśliwie dla nich, jest tam dość ciasno. Zatem wciąż może się jeszcze wszystko zmienić jak w kalejdoskopie. Ostatnio Pantery miały świetną serię pięciu zwycięstw z rzędu. Niestety ostatnie dwa pojedynki to już porażki. Szczególnie bolesna okazała się ta przeciwko Tampie Bay Lightning. Zostali bowiem rozbici na własnej tafli aż 1:6.

Gospodarze nie mają jednak łatwo w ostatnim czasie względem kadrowym. Choćby dzisiejszej nocy zabraknie dwóch defensorów, jak i atakujących. W formacji defensywnej zabraknie Jovanovskiego oraz cennego Gudbransona. Natomiast w ataku nie będą mogli zagrać UpshallWinchester. To bolesna strata, szczególnie, że obaj zawodnicy zdobyli łącznie 11 bramek i 16 asyst.

Detroit Red Wings zajmuje szóste miejsce w konferencji i mają zamiar pilnować swojej lokaty. Forma gości nie jest jednak najlepsza. Na dziewięć spotkań wygrali zaledwie dwukrotnie. Jest to spowodowane szeregiem absencji w ataku. Nie zagrają bowiem Helm, Weiss, Ericsson oraz Franzen. To bardzo poważne osłabienia, ponieważ wszyscy zawodnicy grali sporo w zespole przyjezdnym w tym sezonie.

Obie ekipy spotkały się ze sobą dwukrotnie w tym sezonie. W obu lepsza okazała się drużyna Florydy Panthers. Dzisiejszej nocy, wbrew pozorom również mają spore szanse na osiągnięcie sukcesu. Absencje bardziej uderzają w zespół z Detroit. Tym samym liczymy na małą niespodziankę i wygraną gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Floryda wygra, 2.60 Unibet