NHL: FLA Panthers vs. MON Canadiens


Interesujący pojedynek w NHL czeka nas dzisiaj późnym wieczorem. Florida Panthers podejmie dzisiaj zespół Montrealu Canadiens. Goście są niezwykle skutecznie i mają ogromny potencjał. Florida ma jednak potencjał i ukazała go już niejednokrotnie w obecnym sezonie.

Florida Panthers zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli i muszą wziąć się do zdobywania punktów by awansować do fazy play-off. Pantery w ostatnich meczach to istna sinusoida. Po pięciu zwycięstwach z rzędu, ostatecznie przegrali trzy ostatnie pojedynki. W poprzedniej kolejce jednak było blisko sukcesu. Przegrali zaledwie jedną bramką z drużyną Detroit Red Wings. 

Wciąż jednak wśród drużyny gospodarzy występuje kilka absencji. Jest to problematyczna i widoczna kwestia. Mianowicie wciąż nie grają: Upshall (6G/12A)Gudbaranson (2/5)Winchester (5/4), a także mniej istotny zawodnik Jovanovski. Mimo to pierwsza trójka jest dość istotna w każdym pojedynku. Ostatnie porażki nie są bez przyczyny.

Montreal Canadiens to natomiast zespół, który już od kilku sezonów liczy się w walce o najwyższe laury. I w obecnych rozgrywkach są na wysokim, czwartm miejscu we wschodniej konferencji. Forma również dopisuje, wygrali trzy z czterech ostatnich pojedynków. Kadrowo również wyglądają solidnie. Do kadry w ostatnią sobotę wrócił ostatnio cenny defensor, Josh Gorges.

W aktualnym sezonie oba zespoły spotkały się tylko raz. I to Pantery zaskoczyły swojego przeciwnika i wygrali, w dodatku w Montrealu. Tym razem nie powinno być niespodzianki. Canadiens mają chrapkę na rewanż. Wygrana gości to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Canadiens wygrają, 2.25 Unibet