NHL: FLA Panthers vs. NY Rangers


Ciekawie zapowiada się kolejny mecz w NHL. Mianowicie, słabo grająca Florida Panthers podejmie całkiem dobrze spisujący się zespół New Yorku Rangers. Obu zespołom mocno zależeć będzie na wygranej w tym pojedynku. Nie ma zdecydowanego faworyta, choć to goście prezentują się dużo solidniej.

Florida Panthers kolejny sezon z rzędu będzie grało słabo. Przedostatnie miejsce w konferencji wschodniej nie należy do zaszczytnych. Forma Panter ma jednak tendencję wzrostową. Ostatnie siedem konfrontacji zakończyło się triumfem gospodarzy w aż czterech z nich. Stąd też pojawiła się nutka nadziei, że może Pantery zaczną piąć się w górę. Muszą jednak potwierdzić swoją dyspozycję.

W drużynie z Florydy wciąż brakuje kilku zawodników. Na pewno nie zobaczymy przeciętnego Gilroya oraz mało znaczącego Jovanowskiego. Niemniej również jedna, dość kluczowa postać nie zagra. Mianowicie Kopecky. Nie wiadomy jest natomiast występ równie solidnego Winchestera. On jednak ma spore szanse na wyjście na tafle.

New York Rangers to drużyna, która bardzo często wchodzi do fazy play-off. Aktualnie zajmują ósme miejsce w konferencji wschodniej i widać, że kolejny raz będą walczyć o awans. Forma w ostatnim czasie w kratkę. Ostatnio ulegli dość mocno w spotkaniu z Tampą Bay Lightning 0:5. Muszą się otrząsnąć po tak fatalnym występie. Zagrają dzisiaj w pełnym skłądzie. Do zespołu wrócił również Derek Stepan, jeden z liderów zespołu.

Obie drużyny grały ze sobą jeden raz w obecnym sezonie. Mecz odbył się w Nowym Jorku. I to gospodarze tamtego spotkania wyszli zwycięsko - 4:3. Dzisiaj ponownie powinniśmy być świadkami ciekawego starcia. Pantery łapią punkty i dzisiaj powalczą o kolejne. Jako, że zapowiada się to bardzo wyrównany mecz, typujemy powyżej 5.5 gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 2.45 Unibet