NHL: FLA Panthers vs. TOR Maple Leafs


Dwa różnie grające zespoły zmierzą się ze sobą w NHL dzisiejszej nocy. Florida Panthers, która już nie ma szans na grę w fazie play-off, zagra bez presji przeciwko Toronto Maple Leafs. Goście natomiast będą walczyć o komplet, gdyż mają ogromne szansę na czołową ósemkę. Przed nami ciekawy bój.

Florida Panthers (@ 2.55) w obecnych rozgrywkach gra fatalnie. Zajmują przedostatnie miejsce w konferencji wschodniej i są już bez szans na awans do ósemki. Ponadto zespół z Florydy ma serię trzech porażek z rzędu na koncie. Były to jednak wyjazdy, teraz powracają na własną taflę. Na dzisiejszy mecz jednak nie mają poważniejszych absencji. Jedyną postacią, której zabraknie jest Mike Mottau. Niemniej to mało istotny hokeista.

Toronto Maple Leafs (@ 2.45) gra natomiast nadzwyczaj dobrze w obecnym sezonie. Zajmują czwarte miejsce w konferencji wschodniej i pewnie zmierzają do wymarzonych play-offów. Forma Kanadyjczyków jest jednak wyśmienita. Wygrali aż osiem z dziesięciu ostatnich konfrontacji i dzisiaj ponownie będą lekko faworyzowani.

Kadrowo przyjezdni będą nieco osłabieni. A to ze względu na brak kilku zawodników: Ashton (0G/3A)Smith (4/5)Bolland (6/4), a także Holland (6/5). Natomiast powraca do drużyny atakujący Clarkson (3/5). Zespół z Toronto mimo wszystko ma solidne rezerwy, jak i podstawową kadrę. Spodziewamy się zatem wielkiej walki z ich strony.

Obecne rozgrywki to zaledwie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami. Do tej pory podzieliły się punktami. Raz bowiem wygrały Pantery, a raz Liście Klonu. Dzisiaj jednak determinacja wskazuje na gości. Stąd też liczymy na ich sukces.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Toronto (ML) @ 1.88 Unibet