NHL: LA Kings vs. Anaheim Ducks


Dzisiejszej nocy dojdzie do bardzo ciekawego meczu w NHL. Aktualni mistrzowie, Los Angeles Kings, którzy odbudowują swoją formę, zmierzą się z jedną z rewelacji w tym sezonie - Anaheim Ducks. Przyjezdni są w genialnej dyspozycji i dzisiaj zawodnicy z Kalifornii będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Czy pokonają rewelację sezonu?

Los Angeles Kings po bardzo kiepskim starcie nareszcie zaczeli zdobywać punkty w tym sezonie. Wciąż co prawda są na ostatnim miejscu w dywizji, ale już brakuje im punktu by wskoczyć nawet na drugie miejsce! Muszą dzisiaj wygrać by zanotować spory awans. Na pewno stać ich na to, szczególnie, że mieli jeden dzień odpoczynku. Są też w niezłej formie, bo wygrali trzy spotkania z rzędu. Ostatni mecz to gładkie zwycięstwo nad Colorado - 4:1.

W formie w ekipie mistrzów jest Jeff Carter, który strzelał bramki w trzech ostatnich spotkaniach - on może się przyczynić do sukcesu zespołu z LA. Do kontuzjowanych natomiast wciąż należą: MitchellGreene oraz Martinez. Są to jednak tak długo występujące straty, że zespół Kings na pewno się z nimi uporał - musiał się uporać.

Anaheim Ducks grają genialny sezon. Już wczoraj podkreślaliśmy ich dyspozycję i wczoraj ponownie zwyciężyli. To było już szóste wygrane spotkanie z rzędu. Przez to przewodzą nadal w dywizji, a w samej konferencji zajmują drugie miejsce, tuż za Chicago Blackhawks. Wczorajszy mecz z Colorado był już jednak dość męczący i widać było czasami jak to zespół Kaczek ledwo wyszedł z opałów. Być może to pierwsze oznaki zmęczenia formą.

Świetnie spisał się w spotkaniu przeciwko Colorado Corey Perry, który strzelił dwa gole, w tym tego najważniejszego w dogrywce. Poważniejszych braków nie ma dzisiaj Anaheim co jest sporym plusem.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się łatwym zwycięstwem Anaheim, 7:4! Dzisiejszej nocy może być jednak przeciwnie. Każda seria kiedyś się kończy, a już wczoraj widać było zachwianie formy i gonienie wyniku po stronie Ducks. Dzisiaj rywal silniejszy. Koniec serii powinien zatem nastąpić i tak też typujemy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.64 Unibet