NHL: LA Kings vs. Columbus Blue Jackets


Kolejne ciekawe starcie w NHL. Ostatecznie powinno to też być najciekawszy spotkanie dzisiejszej nocy. Los Angeles Kings, które wciąż walczy o lepszą lokatę przed fazą play-off mierzyć się będzie z Columbusem Blue Jackets. Goście wciąż niepewni swojego awansu dalej, zatem szykuje się nam arcyciekawy bój.

Zespół Los Angeles Kings wciąż walczy o utrzymanie swojej pozycji jak i o lokatę wyżej w konferencji. Na pewno jest to zespół, który stać na to. Są w niezłej formie, a i wciąż zajmują drugie miejsce w dywizji. Czają się jednak za nimi hokeiści San Jose Shark z którymi ostatnio przegrali po dogrywce. Zatem muszą uważać. Dzisiaj mecz z teoretycznie łatwiejszym rywalem, niemniej nie mogą ich zlekceważyć. Ważnym punktem ponownie będzie bramkarz gospodarzy, Jonathan Quick, który w trzech ostatnich meczach stracił jedynie pięć goli.

Columbus Blue Jackets natomiast to zespół, który przebojem wdarł się do czołowej ósemki w konferencji zachodniej. Zajmują też trzecie miejsce w dywizji i muszą uważać, ponieważ Detroit Red Wings również chce wejść do fazy play-off. Niemniej ostatnia forma Columbusu jest rewelacyjna. Wygrali pięć spotkań z rzędu i nie mają zamiaru przestać wygrywać. 

W świetnej formie, tak samo jak u gospodarzy jest bramkarz. Sergei Bobrovsky spisuje się jeszcze lepiej niż jego rywal z przeciwnej drużyny. Pięć spotkań to zaledwie osiem straconych bramek, a to świetny wynik. Niemniej gości nękają kontuzje. Dzisiaj nie wystąpią: AucoinNikitin oraz Anisimov.

Oba spotkanie, które drużyny rozegrały między sobą padły łupem obrońców tytułu, Los Angeles Kings. Dzisiaj jednak bardzo ciężko wytypować konkretnego faworyta. Oba zespoły mają o co walczyć. Niemniej świetnie się bronią w ostatnim czasie i to jest nasz trop. Poniżej 5.5 gola w tym meczu to nasza propozycja.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 5.5 gola, 1.50 Unibet