NHL: LA Kings vs. Dallas Stars


Kolejna ciekawa noc przed nami w NHL. Dwie zupełnie przeciwnie prezentujące się ekipy zmierzą się ze sobą. Powracające na odpowiedni rytm Los Angeles Kings, podejmie na własnej tafli przeciętne Dallas Stars. Czy stać gości na wygraną z mistrzami z ubiegłego sezonu, którzy są w solidnej dyspozycji?

Los Angeles Kings po przebojach na starcie sezonu grają nadzwyczaj świetnie. Są bowiem na drugiej pozycji w dywizji i powoli gonią inny świetnie prosperujący zespół - Anaheim Ducks. Niemniej do nich tracą sporo, aczkolwiek forma Kings jest imponująca. Wygrali trzy mecze z rzędu. Dwukrotnie ograli Phoenix Coyotes, a także San Jose Sharks. To dobre wyniki, zważywszy, iż oba zespoły grają w tej samej dywizji i zostały spokojnie ograne przez zawodników z Los Angeles.

W zespole z Kalifornii świetnie prezentuje się ostatnio Williams, który zdobył gola oraz aż cztery asysty w ostatnich czterech bojach. Ponadto golkiper Kings, Bernier obronił - uwaga - 73 strzały na 78 oddanych! To bardzo imponujący wynik, widać, że Bernier jest w swojej szczytowej formie. Forma golkipera jest też bardzo motywująca bądź deprymująca do formacji defensywnej. Dzisiaj jednak morale powinny być wysokie!

Dallas Stars gra chaotyczny hokej. Przez to zajmują przedostatnie miejsce w dywizji Pacyfiku i powoli ich szanse coraz bardziej się oddalają od awansu do fazy Play-Off. W dodatku warto dodać, iż ostatnio ulegli Colorado Avalanche (3:4) po dość zaciętym boju. Niemniej rywal był z tej niższej półki, więc Gwiazdy powinny ograć Colorado. Nie udało się, a porażki z outsiderami konferencji zawsze powodują problemy mentalne przed kolejnym meczem. Może się to dzisiaj odbuć na zawodnikach, szczególnie, że też wygrali zaledwie jeden mecz na sześć.

Widać mankament w kadrze, choćby z tego powodu, iż wymienia się jako najlepszego zawodnika w ostatnim czasie, obrońcę, Trevora Daleya. Strzelił on bowiem po golu w dwóch ostatnich meczach. To sporo świadczy o formacji atakującej. Ponadto kontuzje Rome'aGerbutta ewidentnie widać na tafli. We wczorajszym meczu to się bardzo odbiło na grze zespołu.

W tym sezonie to drugie spotkanie pomiędzy tymi ekipami. W pierwszym, dość niespodziewanie wygrał zespół Dallas Stars. I to niedawno temu. Dzisiaj mimo wielu spekulacji to gospodarze wyglądają dużo solidniej. Spodziewamy się rewanżu z ich strony. Typujemy zatem wygraną Los Angeles Kings.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.46 Unibet