NHL: LA Kings vs. Detroit Red Wings


Do ciekawej konfrontacji dojdzie dzisiaj w NHL. Zmierzą się ze sobą dwa równie spisujące się zespoły i na pewno oba będą walczyć o fazę Play-Off. Gospodarzem jest przebudzone Los Angeles Kings, rywalem groźne jak co sezon Detroit Red Wings. Zawodnicy z Los Angeles podtrzymają rosnącą formę?

Hokeiści Los Angeles Kings po niemrawym starcie rozpoczęli ostatnio wspaniały maraton, który pcha ich do góry. Jeśli dzisiaj wygrają to wskoczą do upragnionej strefy Play-Off. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się to mało prawdopodobne, ale forma wróciła. Na ostatnie siedem spotkań wygrali aż sześciokrotnie! To wspaniały rezultat. Wpadkę zaliczyli z aktualnie najlepszym zespołem ligi, Chicago Blackhawks. W ostatnim czasie rozbili już gładko Colorado oraz Anaheim Ducks. To budujące rezultaty.

W drużynie z Los Angeles wciąz w genialnej formie jest Kopitar, który zdobywa punkty w niemal każdym meczu! Bramkostrzelny jest natomiast Jeff Carter, który trafił w czterech ostatnich spotkaniach. Kontuzjowani są wciąż ci sami zawodnicy co byli: MarinezGreeneMitchell. Zatem sfera kadrowa jest w całkiem przyzwoitej kondycji.

Detroit Red Wings gra również dobry sezon, choć na pewno bardziej równy niż dzisiejszy gospodarz. Są aktualnie w strefie Play-Off - zajmują czwarte miejsce w swojej dywizji. Forma zespołu z Detroit to ewidentna sinusoida. Serię zwycięstw przeplatają serią porażek i ponownie zwycięstw. Ostatnio właśnie wygrywali - dwa mecze z rzędu. Pokonali Vancouver i Nashville. To nie są łatwi przeciwnicy, ale udało się. Niemniej dzisiaj ponownie będzie im ciężko.

Dwóch liderów ma ostatnio drużyna Red Wings. Głównie asystujący Kronwall popisuje się świetnymi podaniami, a trafia najcześciej Daniel Cleary. Niemniej to nie jest najważniejsze. Goście mają problem z kontuzjami: QuinceySamuelssonSmithFranzenColaiacovoBertuzzi. Oni dzisiaj najprawdopodobniej nie zagrają. To dość poważna strata jak na NHL.

Głównie braki w składzie Detroit powodują to, iż warto dzisiejszej nocy pójść w kierunku Los Angeles - ponownie. Zespół z Kalifornii odnalazł odpowiednią ścieżkę i widać, że przypomnieli sobie jak zdobyli puchar Stanleya w poprzednim sezonie. Detroit już wygrało jeden mecz w tym sezonie (3:2) - pora na rewanż. Wygrana Los Angeles Kings to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.62 Unibet