NHL: LA Kings vs. EDM Oilers


Ciekawa konfrontacja w NHL przed nami, nadchodzącej nocy. Mianowicie, Los Angeles Kings podejmą na własnej tafli ekipę Edmonton Oilers. Gospodarze są faworytami tego pojedynku, ale warto pamiętać, że to już nie ten sam zespół co nieoczekiwanie zdobył puchar Stanleya dwa sezony temu.

Los Angeles Kings to zespół, który w ostatnim sezonie zawiódł. Nie byli w stanie obronić tytułu, a i rywalizacja na równym poziomie sprawiała im ogromne kłopoty. Obecne rozgrywki również nie będą łatwe dla Kings. Aktualnie plasują się na 9. pozycji w zachodniej konferencji. Forma gospodarzy ma jednak tendencję rosnącą, co na pewno wpływa korzystnie na morale zespołu.

Kluczową wieścią wśród gospodarzy jest to, że nie mają żadnych kłopotów z absencjami. Nikt nie odniósł w ostatnim czasie ani kontuzji, ani też nie został zawieszony. Zatem cały, podstawowy skład dzisiaj ujrzymy. Rewelacją wśród gospodarzy jest Kopitar. Zdobył on 11 punktów, z czego aż 10 poprzez asysty. Jego podania często są kluczowe, a to jest niebywale silna broń.

Edmonton Oilers ponownie będzie jedną z najgorszych ekip w lidze. Wciąż zajmują ostatnie miejsce i nie zanosi się by mieli je opuścić. Ostatnie dwa mecze to dwie porażki i to dość sromotne. Ponadto wciąż zespół jest zdziesiątkowany poprzez urazy. Łącznie na liście braków widnieje sześć nazwisk. W tym między innymi tak kluczowe postacie jak Hall czy Smyth. Taka sytuacja kadrowa na pewno nie podbudowuje.

W poprzednim sezonie oba kluby spotkały się ze sobą trzykrotnie. Dwa razy wygrali hokeiści z Los Angeles, a raz po dogrywce udało się odnieść sukces zawodnikom Oilers. Dzisiaj jednak nie będą mieli łatwego zadania. Patrząc na formę, kadry to Kings są zdecydowanie na lepszej pozycji. Typujemy wygraną gospodarzy w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kings wygrają, 1.60 Unibet