NHL: LA Kings vs. Nashville Predators


Sezon w Europie powolutku dobiega do końca, w USA rozgrywki NHL są dopiero na półmetku sezonu zasadniczego. Dzisiejszej nocy dojdzie do konfrontacji odbudowanej drużyny, Los Angeles Kings z innym przeciętniakiem, Nashville Predators. Czy mistrzowie NHL z ubiegłego sezonu ponownie pokażą, że wrócili do swojej świetnej dyspozycji?

Hokeiści Los Angeles Kings przeszli transformacje. Po fatalnym początku sezonu, zaczęli błyszczeć grają świetnie i pną się do góry. Zdobyli w ostatnim czasie mnóstwo punktów. Mimo to, iż wciąż są na ostatnim miejscu w dywizji to tracą zaledwie dwa punkty do tego by być na miejscu gwarantującym grę w Play-Offach. W ostatnim czasie mieli serię pięciu zwycięstw z rzędu! W tym pokonali takie dobre drużyny jak Detroit Red Wings czy Anaheim Ducks, a to są wyczyny. W ostatniej kolejce niestety ulegli Vancouver. Nie można jednak ciągle wygrywać.

W fenomenalnej formie jest Kopitar, który strzela, asystuje, zdobywa mnóstwo punktów! Jest najmocniejszym punktem zespołu. Zdobył bowiem w 13 z 16 ostatnich spotkań minimum jeden punkt! Jest on mocnym punktem swojej ekipy. W zespole wciąż brakuje obrońców: Mitchella oraz Greene'a. Niemniej ich absencja została już dawno temu zneutralizowana.

Nashville Predators gra w tym sezonie bezpłciowo. Niemniej są w podobnej sytuacji co Los Angeles. Tracą punkt mniej do miejsca gwarantującego grę w kolejnej fazie. Są jednak zespołem niewyróżniającym się. Forma im spadła. W ostatnich ośmiu konfrontacjach wygrali tylko dwa razy, w tym raz lepszy zespół - Detroit Red Wings. Kolejne mecze to już słaba dyspozycja. W ostatnich dwóch rundach zostali zmiażdżeni przez Anaheim, a i również polegli w meczu przeciwko St. Louis.

Tak samo jak cały zespół, nie mają również wyróżniającej się postaci. To oczywiście skutkuje w miarę zorganizowaną formę całej drużyny, aczkolwiek brak lidera ma wpływ na słabszą kondycję psychiczną u zawodników. Zespół Nashville dzisiaj bez obrońcy, Hala Gilla, a także Brandona Yipa. Ci dwaj zawodnicy są istotnymi elementami stworzonego kolektywu i będzie to ponownie kłopot dla zespołu.

W tym sezonie oba zespoły spotkały się już dwukrotnie i dwa razy wygrał ostatecznie zespół Nashville Predators. To jednak było podczas ponownego budowania morale w zespole zdobywców pucharu Stanleya z zeszłego sezonu. Dzisiaj powinno dojść do rewanżu. Tak też typujemy - wygrana gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.60 Unibet