NHL: LA Kings vs. San Jose Sharks


Kolejnym meczem w NHL będzie drugi mecz w konferencji zachodniej. Los Angeles Kings podejmą na własnej tafli San Jose Sharks. Pierwszy bój zakończył się triumfem Los Angeles Kings i powoli zaczynają wyrastać na czarnych koni rozgrywek. Pokonają ponownie Rekiny z San Jose?

Zawodnicy Los Angeles Kings pokonali bez poważniejszych przeszkód St. Louis Blues. Tym razem spotykają się z San Jose Sharks. Pierwszy mecz wygrali 2:0. Zdominowali ten mecz. Ponadto zespół wygrał już pięć spotkań z rzędu i są w fenomenalnej formie. Ba! Grają jak zahipnotyzowani. Potencjał błysnął w odpowiednim momencie i przez to powoli budują swoje szanse na obronę tytułu i ponowny triumf w pucharze Stanleya.

Przed dzisiejszym spotkaniem występują dwie nie wiadome wśród ekipy gospodarzy. Nie wiemy czy na 100% zagrają: Stoll oraz Clifford. Ci dwaj zawodnicy na pewno są istotnymi elementami zespołu, aczkolwiek już bez nich poradzili sobie ostatnio znakomicie. 

San Jose Sharks natomiast bez żadnych problemów przedostali się do tej fazy. Dość niespodziewanie rozbili Vancouver Canucks 4:0!!! To jest jak na razie największą niespodzianką aktualnych rozgrywek. Niemniej ostatnia porażka z Los Angeles nieco sprowadziła na ziemie zespół Rekinów. Goście nie mają jednak poważniejszych absencji. Jedyną postacią, która dzisiaj nie pojawi się na tafli jest Martin Havlat. Nie jest to poważny brak.

W tym sezonie oba zespoły, wraz z meczem w play-offach spotkały się już 5 razy. Los Angeles wygrało trzy mecze, z czego wszystkie u siebie. Warto nadmienić, iż w dwóch spotkaniach wygrali bez większych problemów. Dzisiaj ponownie będziemy za tym, iż to Los Angeles wygrają. Są w dużo lepszej kondycji. Wygrana gospodarzy to nasz zakład na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.65 Unibet