NHL: Los Angeles Kings vs. San Jose Sharks


Szósty mecz w konferencji zachodniej w NHL. Batalia w tej części jest niebywała. Dwa pojedynki po 3:3. Dzisiaj rozstrzygnie się pojedynek pomiędzy Los Angeles Kings, a także San Jose Sharks. Obrońcy tytułu są w stanie awansować do kolejnej fazy?

Los Angeles Kings to ekipa, która broni tytułu. Jak na razie zatrzymali się na półfinale konferencji. W ostatnim spotkaniu przegrali z San Jose Sharks 1:2 i przez to remisują w rywalizacji 3:3. Dzisiaj wszystko się rozstrzygnie. Poprzedni bój był bardzo wyrównany, ale w ostateczności, hokeiści Kings nie podołali zadaniu. Jak na razie wszystkie trzy poprzednie mecze u siebie wygrali, stad też dzisiaj będą w roli faworyta.

Gospodarze nie mają żadnego problemu kadrowego. Od dłuższego czasu bowiem nie ma już Jarreta Stolla. Niemniej jego brak nie ma wpływi na postawę zespołu z Kalifornii. LA Kings muszą się dzisiaj skupić na strzelaniu bramek, bo ostatnio wychodzi im to niezbyt efektywnie.

San Jose Sharks czeka dzisiaj ciężkie zadanie. Oba zespoły bowiem wygrywają jedynie u siebie. Rekiny zatem muszą przełamać serię. Każda kiedyś się kończy, ale dzisiaj nie będzie łatwo. Determinacja jest jednak ogromna z obu stron. W zespole gości wraca jednak kilku zawodników, a występ Havlata jest pod znakiem zapytania. Ponadto bardzo liczą na bramkarza, Antti Niemi, który w ostatnich czterech meczach puścił zaledwie 5 bramek!

Oba zespoły toczą niebywale równy mecz. Jak wspomnięliśmy oba zespoły wygrywają u siebie. Los Angeles Kings w takim wypadku są faworytami dzisiejszego spotkania. Niemniej wzmocnione Rekiny na pewno nie odpuszczą. Niemniej wciąż spodziewamy się triumfu gospodarzy. Są w lepszej sytuacji kadrowej, jak i zapewne ponownie powinni wykorzystać atut własnej tafli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.58 Unibet