NHL: Minnesota Wild vs. Chicago Blackhawks


Dzisiaj bardzo ważne mecze w NHL przed nami. Intrygująco wygląda mecz Minnesoty Wild z zespołem Chicago Blackhawks. Zespół z Chicago prowadzi w rywalizacji 2:1. Zatem dzisiaj istotny pojedynek dla Dzikich. W przypadku porażki będą mieli ciężko przeprawę na tafli Inddian. Uda im się wygrać?

Minnesota poczyna sobie nawet nieźle w tej fazie sezonu. Jako, że byli skazywani na szybką porażkę to potrafili się odgryźć. W ostatnim meczu wygrali bowiem po dogrywce 3:2. Kłopoty mieli, ale wygrali i na pewno do dzisiejszej konfrontacji wyjdą bardziej zmotywowani. Ukazali, iż nawet najlepsza drużyna w lidze może zostać pokonana. Dzisiaj jednak spora presja przed zespołem gospodarzy, gdyż jeśli ulegną to na terenie rywala będzie dużo ciężej.

Dzisiaj gospodarze ponownie będą liczyć na bohatera otatniego meczu, Pierra-Marca Boucharda, który zdobył ostatniego, najważniejszego gola. W dodatku dołożył też asystę i na pewno w dzisiejszej konfrontacji zawodnik Dzikich wyjdzie w pełni skoncentrowany i gotowy do zdobycia kolejnych punktów do klasyfikacji kanadyjskiej.

Chicago Blackhawks w sezonie zasadniczym zmiażdżył przeciwników. Play-offy to inna bajka, niemniej ukazali, że są mimo wszystko dobry zespołem. W pierwszym meczu męczyli się i wygrali po dogrywce. W drugim już pokazali, że są dużo silniejsi. Pokonali wtedy Minnesotę 5:2. W ostatnim meczu zabrakło im szczęścia i niestety nieco zlekceważyli też przeciwnika. Dzisiaj już powinno się to zmienić. W dodatku wyjdą na tafle w niemal pełnym skłądzie. Zabraknie jedynie długoterminowych absencji. Dzisiaj wszyscy liczą też na bramki Kane'a, który jeszcze nie trafił w tej fazie sezonu.

Indianie wielokrotnie w tym sezonie udowodniło, że są lepszym zespołem niż Minnesota. Mają ogromny potencjał i zasoby. Wygrali zdecydowaną większość spotkań. Poprzedni pojedynek był wypadkiem przy pracy i sądzimy, iż dzisiejszej nocy wszystko wróci do normy. Typujemy zatem wygraną Chicago w dzisiejszej batalii.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 1.58 Unibet