NHL: Minnesota Wild vs. Edmonton Oilers


Już niemal wszystko jasne jeśli chodzi o kolejną fazę w NHL. Niemniej w konferencji zachodniej walka o miejsce w play-offach trwa. Minnesota Wild nie jest jeszcze pewna swojego występu, ponieważ za plecami są hokeiści Columbusu. Dzisiaj zatem powinni zwyciężyć z Edmontonem Oilers.

Minnesota Wild dość niespodziewanie musi się martwić o byt w play-offach. Tuż za nimi czai się ekipa Columbusu Blue Jackets, którzy rozegrali już mecz więcej. Zatem dzisiejszy triumf gospodarzy może dać im awans do kolejnej fazy. Forma im ponownie zaczyna dopisywać. Ostatnio pokonali bowiem ciężkiego przeciwnika - Los Angeles Kings. A to przecież obrońcy tytułu. Ponadto w dzisiejszym spotkaniu być może zagrają ostatnio nieobecni, Rupp oraz Pominville. Ci dwaj zawodnicy na pewno dodaliby pewności siebie w zespole.

Edmonton Oilers to zespół, który zagrał fatalny sezon. Zajmują czwarte miejsce w dywizji i do tego grają tragicznie. Na 10 spotkań wygrali... jeden mecz! W dodatku było to z innym, równie słabym przeciwnikiem - Colorado Avalanche. W ostatniej kolejce natomiast bardzo gładko ulegli Chicago Blackhawks we własnej hali. Dzisiaj ponownie ciężki mecz przed nimi.

Zespół ma ogromne kłopoty kadrowe. Dzisiaj nie zagrają: WhitneyPeckhamHemskySuttonPerellHopkins-Nugent. Widać zatem, iż lista jest bardzo długa. W porównania do rywala to są wręcz rozbici kadrowo i to dzisiaj spowoduje po raz kolejny, iż będą grać bez werwy.

We wszystkich trzech dotychczasowych meczach pomiędzy tymi zespołami wygrywał zespół Dzikich. Ostatnim razem jak się spotkali w Minnesocie padł wynik 4:2. Ogólnie zawsze łatwo radzili sobie z Edmonton. Dzisiaj muszą ponownie zgarnąć komplet by na spokojnie podejść do ostatniego meczu w sezonie zasadniczym. Wygrana Minnesoty Wild to nasz zakład na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Minnesota Wild wygra, 1.72 Unibet