NHL: Minnesota Wild vs. LA Kings


Sobotnia noc z NHL zapowiada się niezwykle ciekawie. Spotkają się bowiem dwa świetne zespoły konferencji zachodniej. Minnesota Wilda gościć będzie Los Angeles Kings. Dwa znakomicie prosperujące zespoły. Dojdzie zatem do wielkiej konfrontacji. W dodatku to dopiero pierwsze starcie obu zespołów. Który z nich pokaże kunszt przed kolejnymi spotkaniami?

Minnesota Wild w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Zajmują drugie miejsce w swojej dywizji i tracą do przewodzącego Vancouver zaledwie dwa oczka. Dzisiaj staną zatem przed szansą dogonienia swojego rywala. Forma Wild jest imponująca. Na jedenaście spotkań, przegrali zaledwie dwa pojedynki! To naprawdę genialny wyczyn. Dzięki niemu bardzo mocno dołączyli do grona faworytów w dywizji. Dzisiaj stoją przed kolejną szansą i krokiem do sukcesu. Łatwo jednak nie będzie.

Kapitan Minnesoty, Mikko Koivu jest w świetnej formie. On trzyma zespół w ryzach i punktuje w niemal każdym meczu. W ostatnim meczu Dallas powstrzymało tego hokeistę i wygrali. To zadanie będzie musiała wykonać również ekipa z Los Angeles. Dzisiaj kadra gospodarzy będzie pełna. Wraca bowiem rezerwowy bramkarz, Josh Harding. Dzięki temu dzisiaj Wild stanie przed kolejną szansą na zwycięstwo.

Los Angeles Kings grają bardzo dobrze. Również zajmują drugie miejsce w swojej dywizji, aczkolwiek łącznie zgromadzili dwa oczka mniej, niż ich dzisiejszy rywal. Zespół z Kalifornii również może cieszyć się świetną serią. Siedem spotkań to tylko dwie porażki, a w ostatnim meczu przeciwko St. Louis Blues zagrali świetnie. Dzisiaj zatem morale są na pewno wysokie i spodziewamy się ciekawej batalii ze strony mistrzów. Ponadto świetnie gra Brown. Jak na kapitana przystało zdobywa punkty i jest silnym punktem zespołu.

Jest to pierwszy bój obu zespołów w tym sezonie, zatem będzie niesamowicie ciekawie. Oba zespoły są świetnie dysponowane, zdobywają sporą liczbę punktów. Mają też świetnie dysponowanych hokeistów. Kadry solidne, bez większych absencji. Spodziewamy się zatem wyrównanego boju i sporej liczby goli - powyżej 5.5 gola to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 2.45 Unibet